Voľné pozície

Aké by to bolo,

keby ste boli súčasťou tímu spoločnosti DELTA?

Aké by to bolo, keby Vaše odhodlanie a výkonnosť mali oporu v kultúre managementu orientovanej na hodnoty, v ktorej si vážime každého spolupracovníka? Kultúre, ktorá poskytuje priestor pre slobodné projektovanie a pre Vaše vlastné nápady? Teraz máte pred sebou ponuku zamestnania, ktoré Vám ponúka výzvy, zodpovednosť, naplňujúcu prácu, príležitosť k osobnému rastu a v neposlednom rade tiež uznanie.

Stotožňujete sa s našimi firemnými hodnotami a požiadavkami na výkon a štandard kvality? Kontaktujte nás! Staňte sa stavebným expertom a vytvárajte spolu s nami nové trvalé hodnoty!

Pravidelne sa s nami môžete stretnúť na pracovných veľtrhoch pre mladých profesionálov. Napríklad na pracovnom veľtrhu JobChallenge v Brne alebo TU vo Viedni.

Pravdivé príslovie hovorí, že žiadny človek učený z neba nespadol. Preto nám neváhajte zaslať svoju žiadosť aj v prípade, že nespĺňate všetky inzerované požiadavky. Vždy radi privítame nové kolegyne a kolegov, ktorí sa chcú učiť nové veci, sú zvedaví a majú veľkú motiváciu.

Aktuálne voľné pozície

Momentálne neevidujeme žiadne voľné pozície. V našom tíme však vždy radi uvítame nádejných a motivovaných spolupracovníkov. Preto radi prijmeme aj Vašu žiadosť o neinzerovanú pozíciu, ktorú nám zašlite na náš e-mail: hp@delta-slovakia.com.

Stáže

Ponúkame tiež stáže. Tak ak v rámci svojho štúdia musíte absolvovať prax alebo iba chcete spoznať, ako to funguje vo svete poskytovateľov komplexných služieb, pošlite nám svoju žiadosť. Kto vie? Možno sa z krátkej stáže vykľuje dlhodobá kariéra v spoločnosti DELTA. Nakoniec, neboli by ste prvý.

Adam Chloupek

DELTA Projektconsult Třebíč:
V priebehu štúdia som dostal príležitosť nastúpiť na prax do spoločnosti DELTA. Bol som rád, že som mohol získať novú a veľmi cennú skúsenosť s riadením projektov v cudzej krajine, ako je Rakúsko. Ako praktikant som mal príležitosť zapojiť sa do niekoľkých projektov spoločnosti DELTA. Počas nich som videl, ako je možné bohaté skúsenosti s projektovým managementom využiť v praxi. Naviac som sa zdokonalil v nemeckom jazyku – čo je jeden z troch cudzích jazykov, ktoré ovládam. A v neposlednom rade som v spoločnosti DELTA stretol množstvo skvelých ľudí. Na základe tejto skúsenosti som sa rozhodol v spoločnosti DELTA zostať aj po ukončení štúdia a zo všetkých týchto skvelých ľudí sa tak stali moji kolegovia. Na tú dobu nikdy nezabudnem a som naozaj veľmi vďačný za takúto príležitosť.

Thomas Graser

DELTA Projektconsult Wels:
V priebehu moje stáže v DELTE som získal inovatívny pohľad na naše odvetvie a tiež znalosti, ktoré som od tej doby nie raz zúročil – veľmi sa mi hodili napríklad pri mojej diplomovej práci. Okrem toho som mal možnosť nahliadnuť do priateľského tímového prostredia a zažiť naplno tímového ducha spoločnosti DELTA. Vždy som sa mohol spoľahnúť na profesionálnu podporu mojich aktivít a súčasne sa mi dostávalo ocenenia za to, kedykoľvek som sám priložil ruku k dielu. Pri pohľade do zákulisia spoločnosti DELTA som objavil priateľskú komunitu s rodinnými črtami – a to platí o všetkých pobočkách. Jednoduchá stáž sa v mojom prípade premenila na sľubnú príležitosť, ako preniknúť do pestrého sveta stavebného priemyslu. A nakoniec bola impulzom na odštartovanie mojej kariéry práve v spoločnosti DELTA.

Náborový proces

 

1. krok: Napíšte nám niečo o sebe a nezabudnite na prílohy
Kontaktujte nás e-mailom na: hp@delta-slovakia.com.

2. krok: Výber a spätná väzba
Po obdržaní Vašich dokumentov ich ihneď skontrolujeme a poskytneme Vám spätnú väzbu čo najskôr.

3. krok: Pracovný pohovor
V prípade, že Vaša žiadosť splní naše inzerované požiadavky alebo ak nás Vaša žiadosť presvedčí, pozveme Vás na osobný pohovor v našej kancelárii. Našim cieľom je samozrejme zistiť Vaše zručnosti a tiež Vám aj predstaviť spoločnosť DELTA ako zamestnávateľa. Budeme mať teda príležitosť lepšie sa vzájomne spoznať.

4. krok: Rozhodnutie
Pretože v spoločnosti DELTA vyznávame zásady udržateľnosti, je pre nás veľmi dôležité vybrať do nášho tímu tie správne kolegyne / tých správnych kolegov. V prípade, že rozhodovanie trvá dlhšiu dobu, spravidla sa tak deje kvôli veľkému počtu žiadostí. V každom prípade Vám však dáme vedieť čo najskôr.

DELTA  Human Potentials team

Radka Sklenářová

Koordinátorka Human Potentials pre ČR a SR, junior projektová manažérka

Radka Blažková

Happiness Manager,
zástupkyňa Human Potentials, Česká republika

Radka Blazkova

Barbora Madunická

Tímová asistentka, zástupkyňa Human Potentials, Slovensko

Aktuality

12. októbra 2020

SPOJILI SVOJE SILY: Fúzia architektonických kancelárií Podsedensek a DELTA ZT GmbH Vienna

Rakúskou architektonickou scénou sa preháňa svieži vánok. Dve miestne architektonické kancelárie – Architekt Podsedensek ZT GmbH a Delta Ziviltechniker GmbH Vienna, ktorá je súčasťou nadnárodnej skupiny spoločností DELTA – sa spojili v jednu spoločnosť: Delta Podsedensek Architekten ZT GmbH....

Mehr

02. októbra 2020

Virtuálne stretnutie odborníkov na konferencii BIM a digitalizácia v stavebníctve 2020 v Bratislave

Šiesty ročník konferencie BIM a digitalizácia v stavebníctve presunuli organizátori z kongresovej sály do online priestoru. Vďaka novému online formátu bola inovatívnejšia, prístupnejšia a v mnohých ohľadoch lepšia. Konferencia tak bola skutočne opäť medzinárodná. Navzdory situácii s COVID-19 sa 24. septembra 2020 virtuálne stretli odborníci z oblasti stavebníctva a architektúry z viacerých krajín a predniesli svoje inšpiratívne prednášky. Šiesty ročník odbornej BIM konferencie zorganizovalo Vydavateľstvo EUROSTAV pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby SR....

Mehr

11. septembra 2020

Vieme projektovať moderné mestské bývanie: odovzdanie 250 bytov navzdory pandémii

Rezidenčný komplex Schichtgründe sa nachádza v 21. okrsku mesta Viedeň a bol zvolený za oblasť budúceho rozvoja mesta Viedeň. „Všetky bytové domy spĺňajú požiadavky mesta Viedeň, a síce realizáciu extenzívnych zelených striech na novo vzniknutých domoch....

Mehr