Voľné pozície

Aké by to bolo,

keby ste boli súčasťou tímu spoločnosti DELTA?

Aké by to bolo, keby Vaše odhodlanie a výkonnosť mali oporu v kultúre managementu orientovanej na hodnoty, v ktorej si vážime každého spolupracovníka? Kultúre, ktorá poskytuje priestor pre slobodné projektovanie a pre Vaše vlastné nápady? Teraz máte pred sebou ponuku zamestnania, ktoré Vám ponúka výzvy, zodpovednosť, naplňujúcu prácu, príležitosť k osobnému rastu a v neposlednom rade tiež uznanie.

Stotožňujete sa s našimi firemnými hodnotami a požiadavkami na výkon a štandard kvality? Kontaktujte nás! Staňte sa stavebným expertom a vytvárajte spolu s nami nové trvalé hodnoty!

Pravidelne sa s nami môžete stretnúť na pracovných veľtrhoch pre mladých profesionálov. Napríklad na pracovnom veľtrhu JobChallenge v Brne alebo TU vo Viedni.

Pravdivé príslovie hovorí, že žiadny človek učený z neba nespadol. Preto nám neváhajte zaslať svoju žiadosť aj v prípade, že nespĺňate všetky inzerované požiadavky. Vždy radi privítame nové kolegyne a kolegov, ktorí sa chcú učiť nové veci, sú zvedaví a majú veľkú motiváciu.

Aktuálne voľné pozície

Momentálne neevidujeme žiadne voľné pozície.

Radi by ste pracovali v spoločnosti DELTA, ale nenašli ste vhodnú pozíciu? Dajte nám o sebe vedieť! Kontaktujte nás e-mailom
na hp@delta-slovakia.com alebo telefonicky na +421 267 281 850.

 

Stáže

Ponúkame tiež stáže. Tak ak v rámci svojho štúdia musíte absolvovať prax alebo iba chcete spoznať, ako to funguje vo svete poskytovateľov komplexných služieb, pošlite nám svoju žiadosť. Kto vie? Možno sa z krátkej stáže vykľuje dlhodobá kariéra v spoločnosti DELTA. Nakoniec, neboli by ste prvý.

Adam Chloupek

DELTA Projektconsult Třebíč:
V priebehu štúdia som dostal príležitosť nastúpiť na prax do spoločnosti DELTA. Bol som rád, že som mohol získať novú a veľmi cennú skúsenosť s riadením projektov v cudzej krajine, ako je Rakúsko. Ako praktikant som mal príležitosť zapojiť sa do niekoľkých projektov spoločnosti DELTA. Počas nich som videl, ako je možné bohaté skúsenosti s projektovým managementom využiť v praxi. Naviac som sa zdokonalil v nemeckom jazyku – čo je jeden z troch cudzích jazykov, ktoré ovládam. A v neposlednom rade som v spoločnosti DELTA stretol množstvo skvelých ľudí. Na základe tejto skúsenosti som sa rozhodol v spoločnosti DELTA zostať aj po ukončení štúdia a zo všetkých týchto skvelých ľudí sa tak stali moji kolegovia. Na tú dobu nikdy nezabudnem a som naozaj veľmi vďačný za takúto príležitosť.

Thomas Graser

DELTA Projektconsult Wels:
V priebehu moje stáže v DELTE som získal inovatívny pohľad na naše odvetvie a tiež znalosti, ktoré som od tej doby nie raz zúročil – veľmi sa mi hodili napríklad pri mojej diplomovej práci. Okrem toho som mal možnosť nahliadnuť do priateľského tímového prostredia a zažiť naplno tímového ducha spoločnosti DELTA. Vždy som sa mohol spoľahnúť na profesionálnu podporu mojich aktivít a súčasne sa mi dostávalo ocenenia za to, kedykoľvek som sám priložil ruku k dielu. Pri pohľade do zákulisia spoločnosti DELTA som objavil priateľskú komunitu s rodinnými črtami – a to platí o všetkých pobočkách. Jednoduchá stáž sa v mojom prípade premenila na sľubnú príležitosť, ako preniknúť do pestrého sveta stavebného priemyslu. A nakoniec bola impulzom na odštartovanie mojej kariéry práve v spoločnosti DELTA.

Náborový proces

 

1. krok: Pošlite nám žiadosť
Napíšte nám niečo o sebe a nezabudnite na prílohy.

2. krok: Výber a spätná väzba
Po obdržaní Vašich dokumentov ich ihneď skontrolujeme a poskytneme Vám spätnú väzbu čo najskôr.

3. krok: Pracovný pohovor
V prípade, že Vaša žiadosť splní naše inzerované požiadavky alebo ak nás Vaša žiadosť presvedčí, pozveme Vás na osobný pohovor v našej kancelárii. Našim cieľom je samozrejme zistiť Vaše zručnosti a tiež Vám aj predstaviť spoločnosť DELTA ako zamestnávateľa. Budeme mať teda príležitosť lepšie sa vzájomne spoznať.

4. krok: Rozhodnutie
Pretože v spoločnosti DELTA vyznávame zásady udržateľnosti, je pre nás veľmi dôležité vybrať do nášho tímu tie správne kolegyne / tých správnych kolegov. V prípade, že rozhodovanie trvá dlhšiu dobu, spravidla sa tak deje kvôli veľkému počtu žiadostí. V každom prípade Vám však dáme vedieť čo najskôr.

DELTA  Human Potentials team

Radka Sklenářová

Koordinátorka Human Potentials pre ČR a SR

Radka Blažková

Happiness Manager,
zástupkyňa Human Potentials, Česká republika

Radka Blazkova

Barbora Madunická

Tímová asistentka,
zástupkyňa Human Potentials, Slovensko

Aktuality

vizualizácia novej budovy pre spoločnosť Zeppelin SK

25. marca 2021

Úspešné výberové konanie na zhotoviteľa prevádzkového areálu spoločnosti Zeppelin SK s.r.o., fáza výstavby zahájená!

Aj napriek pandemickej situácii sme úspešne dokončili fázu výberového konania na generálneho dodávateľa nového prevádzkového areálu spoločnosti Zeppelin SK s.r.o. v Bratislave v lokalite Triblavina a teraz v marci sa plynule presúvame do fázy výstavby....

Mehr
vstupne lobby administratívnej budovy

08. marca 2021

Päť trendov, čo konkrétne nás v kanceláriách budúcnosti čaká

,,Budúcnosť kancelárskej práce je hybridná. Je to už rok, čo sú firmy nútené riešiť kombináciu home office a štandardnej práce z kancelárie podľa toho, ako sa zrovna pandemická situácia vyvíja v danej krajine. Pandémia úplne premenila formu riadenia projektov, ľudí, projektových tímov, vrátane spôsobu kancelárskej práce a je potrebné na to reagovať’’ , hovorí na úvod tejto témy architekt Adam Cifra z architektonickej kancelárie DELTA Group Slovensko. ...

Mehr
LSSC – Budova pre výrobu farmaceutických účinných látok  - DELTA PODS

01. marca 2021

Architektúra pre zdravotníctvo: Ponaučenie z pandémie

Nie je to tak dávno, čo sa debaty ohľadom sektoru zdravotníctva točili predovšetkým okolo nákladov. Súčasná pandémia však veľa nemocníc v západných krajinách dohnala až na úplnú hranicu možností a ukázala, že dôležitejší než financie je bezchybne fungujúci zdravotnícky systém. ...

Mehr