Voľné pozície

Aké by to bolo,

keby ste boli súčasťou tímu spoločnosti DELTA?

Aké by to bolo, keby Vaše odhodlanie a výkonnosť mali oporu v kultúre managementu orientovanej na hodnoty, v ktorej si vážime každého spolupracovníka? Kultúre, ktorá poskytuje priestor pre slobodné projektovanie a pre Vaše vlastné nápady? Teraz máte pred sebou ponuku zamestnania, ktoré Vám ponúka výzvy, zodpovednosť, naplňujúcu prácu, príležitosť k osobnému rastu a v neposlednom rade tiež uznanie.

Stotožňujete sa s našimi firemnými hodnotami a požiadavkami na výkon a štandard kvality? Kontaktujte nás! Staňte sa stavebným expertom a vytvárajte spolu s nami nové trvalé hodnoty!

Pravidelne sa s nami môžete stretnúť na pracovných veľtrhoch pre mladých profesionálov. Napríklad na pracovnom veľtrhu JobChallenge v Brne alebo TU vo Viedni.

Pravdivé príslovie hovorí, že žiadny človek učený z neba nespadol. Preto nám neváhajte zaslať svoju žiadosť aj v prípade, že nespĺňate všetky inzerované požiadavky. Vždy radi privítame nové kolegyne a kolegov, ktorí sa chcú učiť nové veci, sú zvedaví a majú veľkú motiváciu.

Aktuálne voľné pozície

Momentálne neevidujeme žiadne voľné pozície. V našom tíme však vždy radi uvítame nádejných a motivovaných spolupracovníkov. Preto radi prijmeme aj Vašu žiadosť o neinzerovanú pozíciu, ktorú nám zašlite na náš e-mail: hp@delta-slovakia.com.

Stáže

Ponúkame tiež stáže. Tak ak v rámci svojho štúdia musíte absolvovať prax alebo iba chcete spoznať, ako to funguje vo svete poskytovateľov komplexných služieb, pošlite nám svoju žiadosť. Kto vie? Možno sa z krátkej stáže vykľuje dlhodobá kariéra v spoločnosti DELTA. Nakoniec, neboli by ste prvý.

Adam Chloupek

DELTA Projektconsult Třebíč:
V priebehu štúdia som dostal príležitosť nastúpiť na prax do spoločnosti DELTA. Bol som rád, že som mohol získať novú a veľmi cennú skúsenosť s riadením projektov v cudzej krajine, ako je Rakúsko. Ako praktikant som mal príležitosť zapojiť sa do niekoľkých projektov spoločnosti DELTA. Počas nich som videl, ako je možné bohaté skúsenosti s projektovým managementom využiť v praxi. Naviac som sa zdokonalil v nemeckom jazyku – čo je jeden z troch cudzích jazykov, ktoré ovládam. A v neposlednom rade som v spoločnosti DELTA stretol množstvo skvelých ľudí. Na základe tejto skúsenosti som sa rozhodol v spoločnosti DELTA zostať aj po ukončení štúdia a zo všetkých týchto skvelých ľudí sa tak stali moji kolegovia. Na tú dobu nikdy nezabudnem a som naozaj veľmi vďačný za takúto príležitosť.

Thomas Graser

DELTA Projektconsult Wels:
V priebehu moje stáže v DELTE som získal inovatívny pohľad na naše odvetvie a tiež znalosti, ktoré som od tej doby nie raz zúročil – veľmi sa mi hodili napríklad pri mojej diplomovej práci. Okrem toho som mal možnosť nahliadnuť do priateľského tímového prostredia a zažiť naplno tímového ducha spoločnosti DELTA. Vždy som sa mohol spoľahnúť na profesionálnu podporu mojich aktivít a súčasne sa mi dostávalo ocenenia za to, kedykoľvek som sám priložil ruku k dielu. Pri pohľade do zákulisia spoločnosti DELTA som objavil priateľskú komunitu s rodinnými črtami – a to platí o všetkých pobočkách. Jednoduchá stáž sa v mojom prípade premenila na sľubnú príležitosť, ako preniknúť do pestrého sveta stavebného priemyslu. A nakoniec bola impulzom na odštartovanie mojej kariéry práve v spoločnosti DELTA.

Náborový proces

 

1. krok: Napíšte nám niečo o sebe a nezabudnite na prílohy
Kontaktujte nás e-mailom na: hp@delta-slovakia.com.

2. krok: Výber a spätná väzba
Po obdržaní Vašich dokumentov ich ihneď skontrolujeme a poskytneme Vám spätnú väzbu čo najskôr.

3. krok: Pracovný pohovor
V prípade, že Vaša žiadosť splní naše inzerované požiadavky alebo ak nás Vaša žiadosť presvedčí, pozveme Vás na osobný pohovor v našej kancelárii. Našim cieľom je samozrejme zistiť Vaše zručnosti a tiež Vám aj predstaviť spoločnosť DELTA ako zamestnávateľa. Budeme mať teda príležitosť lepšie sa vzájomne spoznať.

4. krok: Rozhodnutie
Pretože v spoločnosti DELTA vyznávame zásady udržateľnosti, je pre nás veľmi dôležité vybrať do nášho tímu tie správne kolegyne / tých správnych kolegov. V prípade, že rozhodovanie trvá dlhšiu dobu, spravidla sa tak deje kvôli veľkému počtu žiadostí. V každom prípade Vám však dáme vedieť čo najskôr.

DELTA  Human Potentials team

Radka Sklenářová

Koordinátorka Human Potentials pre ČR a SR, junior projektová manažérka

Radka Blažková

Happiness Manager,
zástupkyňa Human Potentials, Česká republika

Radka Blazkova

Barbora Madunická

Tímová asistentka, zástupkyňa Human Potentials, Slovensko

Aktuality

11. septembra 2020

Vieme projektovať moderné mestské bývanie: odovzdanie 250 bytov navzdory pandémii

Rezidenčný komplex Schichtgründe sa nachádza v 21. okrsku mesta Viedeň a bol zvolený za oblasť budúceho rozvoja mesta Viedeň. „Všetky bytové domy spĺňajú požiadavky mesta Viedeň, a síce realizáciu extenzívnych zelených striech na novo vzniknutých domoch....

Mehr

10. septembra 2020

Projektový management DELTA pre nemocnicu, kde platí, že ľudský prístup a precíznosť sú najlepším liekom

Od roku 2014 do jari 2019 prešla nemocnica sv. Jozefa vo Viedni mnohopočetnými premenami. Za ich stavebnými úpravami, rekonštrukciou a prestavbou stála v úlohe projektového managera DELTA. Erik Štefanovič projekt tejto nemocnice komentuje: „Naši rakúski kolegovia majú naozaj hlboké znalosti v tomto odbore, ktorý je na prestavbu a výstavbu extrémne citlivý a to nie len na kvalitu a technologickú náročnosť, ale aj na garanciu dodržania stanovených termínov pre dokončenie stavebných prác....

Mehr

10. septembra 2020

Materská škola Pernau: DELTA presvedčila premysleným konceptom a prírodou v blízkosti pozemku

Starostlivosť o deti vo Welse sa rozširuje – a to s novou materskou školou v Pernau. DELTA zvíťazila v architektonickom tendri a získala zákazku na novú materskú školu. Hoci bola okrem ponuky vyžadovaná iba prezentácia nákladov, termínov a kvality, tím DELTA dodal premyslený celkový koncept budovy. Nová škôlka by mala ponúknuť priestory pre šesť skupín materských škôl a dvoje jasle....

Mehr