Voľné pozície

Aké by to bolo,

keby ste boli súčasťou tímu spoločnosti DELTA?

Aké by to bolo, keby Vaše odhodlanie a výkonnosť mali oporu v kultúre managementu orientovanej na hodnoty, v ktorej si vážime každého spolupracovníka? Kultúre, ktorá poskytuje priestor pre slobodné projektovanie a pre Vaše vlastné nápady? Teraz máte pred sebou ponuku zamestnania, ktoré Vám ponúka výzvy, zodpovednosť, naplňujúcu prácu, príležitosť k osobnému rastu a v neposlednom rade tiež uznanie.

Stotožňujete sa s našimi firemnými hodnotami a požiadavkami na výkon a štandard kvality? Kontaktujte nás! Staňte sa stavebným expertom a vytvárajte spolu s nami nové trvalé hodnoty!

Pravidelne sa s nami môžete stretnúť na pracovných veľtrhoch pre mladých profesionálov. Napríklad na pracovnom veľtrhu JobChallenge v Brne alebo TU vo Viedni.

Pravdivé príslovie hovorí, že žiadny človek učený z neba nespadol. Preto nám neváhajte zaslať svoju žiadosť aj v prípade, že nespĺňate všetky inzerované požiadavky. Vždy radi privítame nové kolegyne a kolegov, ktorí sa chcú učiť nové veci, sú zvedaví a majú veľkú motiváciu.

Aktuálne voľné pozície

Momentálne neevidujeme žiadne voľné pozície.

Radi by ste pracovali v spoločnosti DELTA, ale nenašli ste vhodnú pozíciu? Dajte nám o sebe vedieť! Kontaktujte nás e-mailom
na hp@delta-group.sk alebo telefonicky na +421 267 281 850.

 

Stáže

Ponúkame tiež stáže. Tak ak v rámci svojho štúdia musíte absolvovať prax alebo iba chcete spoznať, ako to funguje vo svete poskytovateľov komplexných služieb, pošlite nám svoju žiadosť. Kto vie? Možno sa z krátkej stáže vykľuje dlhodobá kariéra v spoločnosti DELTA. Nakoniec, neboli by ste prvý.

Adam Chloupek

DELTA Projektconsult Třebíč:
V priebehu štúdia som dostal príležitosť nastúpiť na prax do spoločnosti DELTA. Bol som rád, že som mohol získať novú a veľmi cennú skúsenosť s riadením projektov v cudzej krajine, ako je Rakúsko. Ako praktikant som mal príležitosť zapojiť sa do niekoľkých projektov spoločnosti DELTA. Počas nich som videl, ako je možné bohaté skúsenosti s projektovým managementom využiť v praxi. Naviac som sa zdokonalil v nemeckom jazyku – čo je jeden z troch cudzích jazykov, ktoré ovládam. A v neposlednom rade som v spoločnosti DELTA stretol množstvo skvelých ľudí. Na základe tejto skúsenosti som sa rozhodol v spoločnosti DELTA zostať aj po ukončení štúdia a zo všetkých týchto skvelých ľudí sa tak stali moji kolegovia. Na tú dobu nikdy nezabudnem a som naozaj veľmi vďačný za takúto príležitosť.

Thomas Graser

DELTA Projektconsult Wels:
V priebehu moje stáže v DELTE som získal inovatívny pohľad na naše odvetvie a tiež znalosti, ktoré som od tej doby nie raz zúročil – veľmi sa mi hodili napríklad pri mojej diplomovej práci. Okrem toho som mal možnosť nahliadnuť do priateľského tímového prostredia a zažiť naplno tímového ducha spoločnosti DELTA. Vždy som sa mohol spoľahnúť na profesionálnu podporu mojich aktivít a súčasne sa mi dostávalo ocenenia za to, kedykoľvek som sám priložil ruku k dielu. Pri pohľade do zákulisia spoločnosti DELTA som objavil priateľskú komunitu s rodinnými črtami – a to platí o všetkých pobočkách. Jednoduchá stáž sa v mojom prípade premenila na sľubnú príležitosť, ako preniknúť do pestrého sveta stavebného priemyslu. A nakoniec bola impulzom na odštartovanie mojej kariéry práve v spoločnosti DELTA.

Náborový proces

 

1. krok: Pošlite nám žiadosť
Napíšte nám niečo o sebe a nezabudnite na prílohy.

2. krok: Výber a spätná väzba
Po obdržaní Vašich dokumentov ich ihneď skontrolujeme a poskytneme Vám spätnú väzbu čo najskôr.

3. krok: Pracovný pohovor
V prípade, že Vaša žiadosť splní naše inzerované požiadavky alebo ak nás Vaša žiadosť presvedčí, pozveme Vás na osobný pohovor v našej kancelárii. Našim cieľom je samozrejme zistiť Vaše zručnosti a tiež Vám aj predstaviť spoločnosť DELTA ako zamestnávateľa. Budeme mať teda príležitosť lepšie sa vzájomne spoznať.

4. krok: Rozhodnutie
Pretože v spoločnosti DELTA vyznávame zásady udržateľnosti, je pre nás veľmi dôležité vybrať do nášho tímu tie správne kolegyne / tých správnych kolegov. V prípade, že rozhodovanie trvá dlhšiu dobu, spravidla sa tak deje kvôli veľkému počtu žiadostí. V každom prípade Vám však dáme vedieť čo najskôr.

DELTA  Human Potentials team

Radka Sklenářová

Koordinátorka Human Potentials pre ČR a SR

Radka Blažková

Happiness Manager,
zástupkyňa Human Potentials, Česká republika

Radka Blazkova

Barbora Madunická

Tímová asistentka,
zástupkyňa Human Potentials, Slovensko

Aktuality

Nová prodejna nábytku ASKO

30. júna 2021

Ďalší stavebný projekt pre ASKO nábytok úspešne dokončený

Projektový manažment DELTA opäť nesklamal. V sobotu 29. mája 2021 sa uskutočnilo slávnostné otvorenie 12. predajne ASKO nábytok v sprievode firmy DELTA. Tentokrát to bolo v meste Havířov v Českej republike. ASKO nábytok alebo ASKO Invest Tschechien s.r.o. je už našim stálym dlhodobým klientom. Na jeho ceste expanzie a rekonštrukcie predajní s nábytkom ich sprevádzame už od roku 2002....

Mehr
Exterier kaviarne

15. júna 2021

Staviame ďalej: Františkánska nemocnica vo Viedni „Lieserl’n auf der Landstraße“

Už niekoľko rokov spoločnosť DELTA pomáha Františkánskej nemocnici vo Viedni s rekonštrukciami a realizáciou nových projektov. Je to úchvatné miesto s bohatou históriou. Pred dvoma rokmi tu bol otvorený domov pre seniorov a teraz nastal čas na rovnako úspešnú realizáciu ďalšej budovy....

Mehr
Novinový článok z magazíne Development News

25. mája 2021

Vývojové a testovacie centrum skupiny BMW v BIM 5D

V uplynulých dňoch sme s radosťou prijali pozvanie na rozhovor s redakciou odborného magazínu Development News na tému projektovanie pomocou BIM. Rozhovor sa venuje, ako prínosom Building Information Modeling pri implementácii do stavebných projektov, taktiež približuje BIM v úrovni 5D na projekte vývojového centra skupiny BMW v Sokolove, na ktorom aktívne pracujeme ako generálny projektant pozemných stavieb. ...

Mehr