Voľné pozície

Aké by to bolo,

keby ste boli súčasťou tímu spoločnosti DELTA?

Aké by to bolo, keby Vaše odhodlanie a výkonnosť mali oporu v kultúre managementu orientovanej na hodnoty, v ktorej si vážime každého spolupracovníka? Kultúre, ktorá poskytuje priestor pre slobodné projektovanie a pre Vaše vlastné nápady? Teraz máte pred sebou ponuku zamestnania, ktoré Vám ponúka výzvy, zodpovednosť, naplňujúcu prácu, príležitosť k osobnému rastu a v neposlednom rade tiež uznanie.

Stotožňujete sa s našimi firemnými hodnotami a požiadavkami na výkon a štandard kvality? Kontaktujte nás! Staňte sa stavebným expertom a vytvárajte spolu s nami nové trvalé hodnoty!

Pravidelne sa s nami môžete stretnúť na pracovných veľtrhoch pre mladých profesionálov. Napríklad na pracovnom veľtrhu JobChallenge v Brne alebo TU vo Viedni.

Pravdivé príslovie hovorí, že žiadny človek učený z neba nespadol. Preto nám neváhajte zaslať svoju žiadosť aj v prípade, že nespĺňate všetky inzerované požiadavky. Vždy radi privítame nové kolegyne a kolegov, ktorí sa chcú učiť nové veci, sú zvedaví a majú veľkú motiváciu.

Aktuálne voľné pozície

Momentálne neevidujeme žiadne voľné pozície.

Radi by ste pracovali v spoločnosti DELTA, ale nenašli ste vhodnú pozíciu? Dajte nám o sebe vedieť! Kontaktujte nás e-mailom
na hp@delta-slovakia.com alebo telefonicky na +421 267281 850.

 

Stáže

Ponúkame tiež stáže. Tak ak v rámci svojho štúdia musíte absolvovať prax alebo iba chcete spoznať, ako to funguje vo svete poskytovateľov komplexných služieb, pošlite nám svoju žiadosť. Kto vie? Možno sa z krátkej stáže vykľuje dlhodobá kariéra v spoločnosti DELTA. Nakoniec, neboli by ste prvý.

Adam Chloupek

DELTA Projektconsult Třebíč:
V priebehu štúdia som dostal príležitosť nastúpiť na prax do spoločnosti DELTA. Bol som rád, že som mohol získať novú a veľmi cennú skúsenosť s riadením projektov v cudzej krajine, ako je Rakúsko. Ako praktikant som mal príležitosť zapojiť sa do niekoľkých projektov spoločnosti DELTA. Počas nich som videl, ako je možné bohaté skúsenosti s projektovým managementom využiť v praxi. Naviac som sa zdokonalil v nemeckom jazyku – čo je jeden z troch cudzích jazykov, ktoré ovládam. A v neposlednom rade som v spoločnosti DELTA stretol množstvo skvelých ľudí. Na základe tejto skúsenosti som sa rozhodol v spoločnosti DELTA zostať aj po ukončení štúdia a zo všetkých týchto skvelých ľudí sa tak stali moji kolegovia. Na tú dobu nikdy nezabudnem a som naozaj veľmi vďačný za takúto príležitosť.

Thomas Graser

DELTA Projektconsult Wels:
V priebehu moje stáže v DELTE som získal inovatívny pohľad na naše odvetvie a tiež znalosti, ktoré som od tej doby nie raz zúročil – veľmi sa mi hodili napríklad pri mojej diplomovej práci. Okrem toho som mal možnosť nahliadnuť do priateľského tímového prostredia a zažiť naplno tímového ducha spoločnosti DELTA. Vždy som sa mohol spoľahnúť na profesionálnu podporu mojich aktivít a súčasne sa mi dostávalo ocenenia za to, kedykoľvek som sám priložil ruku k dielu. Pri pohľade do zákulisia spoločnosti DELTA som objavil priateľskú komunitu s rodinnými črtami – a to platí o všetkých pobočkách. Jednoduchá stáž sa v mojom prípade premenila na sľubnú príležitosť, ako preniknúť do pestrého sveta stavebného priemyslu. A nakoniec bola impulzom na odštartovanie mojej kariéry práve v spoločnosti DELTA.

Náborový proces

 

1. krok: Pošlite nám žiadosť
Napíšte nám niečo o sebe a nezabudnite na prílohy.

2. krok: Výber a spätná väzba
Po obdržaní Vašich dokumentov ich ihneď skontrolujeme a poskytneme Vám spätnú väzbu čo najskôr.

3. krok: Pracovný pohovor
V prípade, že Vaša žiadosť splní naše inzerované požiadavky alebo ak nás Vaša žiadosť presvedčí, pozveme Vás na osobný pohovor v našej kancelárii. Našim cieľom je samozrejme zistiť Vaše zručnosti a tiež Vám aj predstaviť spoločnosť DELTA ako zamestnávateľa. Budeme mať teda príležitosť lepšie sa vzájomne spoznať.

4. krok: Rozhodnutie
Pretože v spoločnosti DELTA vyznávame zásady udržateľnosti, je pre nás veľmi dôležité vybrať do nášho tímu tie správne kolegyne / tých správnych kolegov. V prípade, že rozhodovanie trvá dlhšiu dobu, spravidla sa tak deje kvôli veľkému počtu žiadostí. V každom prípade Vám však dáme vedieť čo najskôr.

DELTA  Human Potentials team

Radka Sklenářová

Koordinátorka Human Potentials pre ČR a SR,
junior projektová manažérka

Radka Blažková

Happiness Manager,
zástupkyňa Human Potentials, Česká republika

Radka Blazkova

Barbora Madunická

Tímová asistentka,
zástupkyňa Human Potentials, Slovensko

Aktuality

15. decembra 2020

Projektový manažment DELTA sa osvedčil. Aktuálne pracujeme na DOCK IN FIVE!

V júni tohto roku sme odovzdali investorovi spoločnosti Crestyl do užívania administratívnu budovu DOCK IN FOUR v Prahe. Náš projektový tím od februára do apríla pracoval paralelne na budovách DOCK IN FOUR a DOCK IN FIVE. Napriek tomu že korona vírus niektoré procesy spomalil, aktuálne už DELTA opäť riadi a koordinuje plne obnovenú výstavbu DOCK IN FIVE. Naša úspešná spolupráca na ďalšej z unikátnych kancelárskych budov svižne pokračuje....

Mehr

10. decembra 2020

Nový koncept kancelárií LIFT99

Projekt LIFT99 privial svieži vánok do konceptu kancelárií a úplne nové a nevšedné poňatie coworkingového priestoru. Jej ambasádorom je naša sesterská spoločnosť DELTA Ukrajina, ktorá stála pri zrode konceptu kancelárií, ktorý pochádza z Estónska a otvoril svoje brány už aj v Kyjeve. Architektonický návrh vsadil na jednoduchosť, stručnosť a výstižnosť, ktorú osviežujú hádanky umiestnené na stenách. ...

Mehr
BOKU_Foto-Florian-Voggeneder

29. októbra 2020

Nepostrádateľný BIM model pre Univerzitu prírodných zdrojov a biologických vied vo Viedni

Univerzita prírodných zdrojov a biologických vied vo Viedni (BOKU) sa môže tešiť z novej drevenej budovy s knižnicou a seminárnym centrom. Nová budova rozširuje existujúci areál BOKU a jej čistá podlahová plocha je 3.000 m². Ponúka priestor na seminárne centrum, knižnicu, poslucháreň a konferenčné miestnosti...

Mehr