IT služby

DELTA Netconsult_Softwareentwicklung_Foto Matthias Witzany-1140

IT služby

Komplexné plánovanie IT projektov

Pre efektívne a bezpečné IT je potrebné komplexné zváženie požiadaviek a IT stratégia projektu. Aké nástroje a služby sa majú v budúcnosti používať? Hodí sa pre Váš projekt viac cloud, hybridný cloud, vlastný cloud alebo vlastné dátové centrum? Vypracujeme spoločne odpovede na všetky Vaše otázky a postaráme sa o perfektné spracovanie Vášho IT-projektu.

DELTA Netconsult_Videokonferenz_Foto Matthias Witzany-1110

Plánovanie pracoviska a New Workspace

Pracovný svet sa mení a je stále flexibilnejší, mobilnejší a rušnejší. Preto platí, že je nutné pozerať sa na pracovisko z pohľadu odlišnej a všestrannej infraštruktúry IT. Podľa toho, či sú vo Vašej kancelárii pevné alebo mobilné pracoviská, modely shared desk alebo dokonca rôzne pracovné zariadenia, sú dané aj rôzne požiadavky na infraštruktúru IT. Menia sa výrazne aj možnosti telefónnej komunikácie a ponúkajú sa digitálne možnosti od VoIP alebo softphone až po aplikácie na mobilnom telefóne. Sprevádzkujeme pre Vás aj systémy pre virtuálne telefónne systémy, tablety, formy rezervácie konferenčných miestností a mnoho ďalšieho.

Technika pre konferenčné miestnosti

Chcete vo svojej kancelárii nainštalovať nový systém na videokonferencie, rezerváciu konferenčných miestností alebo inú špeciálnu prezentačnú techniku? Naši odborníci sa o to postarajú. Pomôžeme Vám implementovať aj digitálny flipchart a všetko, čo je v oblasti projekcie a flat-screen technicky možné.

Nastavenie WiFi a plánovanie bezdrôtových sietí

V oblasti sietí ponúkame kompletné portfólio, od plánovania, inštalácie, servisu, až po prevádzku aktívnych sieťových komponentov (sieťové prepínače a routery). K tomu sa postaráme o meranie v súčasných budovách a určíme, kde musia byť v danom objekte umiestené prístupové body. Zaistíme pre Vás tiež celkový management nastavenia digitalizácie.

DELTA Netconsult_Storage und Backup_Foto Matthias Witzany-460

Udržateľné riešenia serverových miestností

Serverová miestnosť v objekte musí byť dobre premyslená – aké miesto pre ňu v mojom objekte zvolím a ako môžem zmysluplne využiť odpadové teplo – napríklad k ohrevu teplej vody? K udržateľnému a energeticky efektívnemu serverovému systému patrí aj plánovanie elektrických rozvodov, UPS, klimatizácie a monitoring prístupov s video integráciou.

Profesionálne sťahovanie IT technológií

Pri sťahovaní je nutné presťahovať do novej kancelárie aj Vaše IT pracovisko a server. Postaráme sa o citlivé presťahovanie týchto komponentov a bezpečne dopravíme Vašu serverovňu, sieťové IT prepínače a rozvádzače, IT pracovisko a jednotlivé prístupové body do nového objektu tak, aby fungovali.

IP Monitorovanie pomocou videokamier a biometrie

Nainštalujeme Vám spoľahlivý monitorovací systém – ako v objekte, tak aj vo vonkajších priestoroch. V tomto balíku je pre Vás samozrejme obsiahnutý aj súlad s požiadavkami na ochranu dát.

Zapožičanie firewalls/switches

Potrebujete dočasné riešenie pre sťahovanie alebo určitú fázu výstavby? Dáme Vám ich k dispozícii a postaráme sa o spracovanie.

Pripojenie na internet

Stabilné pripojenie na internet vyžaduje preverenie: vykonáme pre Vás kontrolu, akí poskytovatelia sú k dispozícii a nájdeme najlepšiu cenu. Nech už sa jedná o dočasné alebo dlhodobé riešenie, cez DSL/3G/LTE alebo optické vlákno – naši odborníci splnia Vaše želania.

netconsult
DELTA Netconsult_IT Leistsungen_Foto Matthias Witzany-460
DELTA Netconsult_Projektmanagement_Foto Matthias Witzany-1110
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.