Naše služby

Wohnbau Am Zwinger Wels

Architektúra

Architektúra od spoločnosti DELTA, to je rýdza vášeň. Počas prípravy projektu prenesieme Vaše želania na papier a dáme jasnú podobu Vašim nápadom.

Viac informácií
Generalplanung bei DELTA

Generálny projektant

Ako generálny projektant sme Vašim jediným kontaktom pre všetky procesy plánovania a projekcie. Udržiavame správny kurz v priebehu celého projektu a zapájame do procesu plánovania všetkých potrebných špecialistov, s ktorými úzko spolupracujeme.

Viac informácií
Baumanagement bei DELTA

Projektový management

Ako projektoví manažéri sa staráme o to, aby v rámci projektu boli dodržané náklady, termíny a kvalita prevedenia diela. Preto nám klienti neváhajú zveriť ako samotný projektový management, tak dohľad nad projektmi.

Viac informácií
VR Brille_BIM bei DELTA_Foto Michael Kammeter_quadrat

BIM

S pomocou technológie BIM pre Vás vytvoríme inteligentný 3D, 4D alebo 5D model budovy, ktorý využijeme pri ďalšom plánovaní.

Viac informácií
XR

Rozšírená realita a virtuálna realita? V spoločnosti DELTA je to len začiatok.

Viac informácií
Bild: Vergabe & Vertrags-Management_Foto-Michael-Kammeter

Management zadávania zákaziek a správa zmlúv

Spoločnosť DELTA Vám zaistí všetku podporu pri uzatváraní projektových zmlúv v oblasti výstavby, dodávok a súvisiacich služieb.

Viac informácií
Teambau-Totalunternehmer

Dodávateľ kompletných služieb

Spoločnosť DELTA je zakladateľom a iniciátorom spoločnosti teambau – stavba v tíme. Tiež vďaka tomu ponúka kompletný balík služieb pre vývoj stavebných projektov založených na partnerskej spolupráci.

Viac informácií
Bild Kommunikation_DELTA-Workshop_Foto-Michael-Kammeter

Projektová kultura, komunikace & koordinace procesů stavebního projektu

Každý stavebný projekt začína zostavením projektového tímu, ktorého súčasťou sú zástupcovia z rôznych oblastí: investor, projektant, projektový manažér, realizačné firmy atď. Projekt môže byť úspešný iba vtedy, ak všetci títo členovia vytvoria zohraný tím a majú spoločný cieľ.

Viac informácií
Baustelle-Datenpool auf Tablet

Digitálne dátové prostredie stavebných projektov

Digitálne dátové prostredia stavebných projektov, ako napríklad Datenpool, sú pre úspešný projektový management nepostrádateľné. Platforma Datenpool bola vyvinutá na riadenie stavebných projektov a jej úlohou je zaistiť spoľahlivú distribúciu dokumentov a čo najefektívnejšiu komunikáciu.

Viac informácií
Fassade WU Wien

Certifikácia udržateľnosti budov

Spoločnosť DELTA ponúka certifikačné služby pre komerčné a obytné budovy – a to platí ako pre novo postavené objekty, tak pre už existujúce nehnuteľnosti.

Viac informácií
DELTA Netconsult_Softwareentwicklung_Foto Matthias Witzany-1210

IT služby

Pre efektívne a bezpečné IT je potrebné komplexné zváženie požiadaviek a IT stratégia projektu.

Viac informácií

Miestny stavebný dozor

Realizácia vášho projektu si vyžaduje viac než len solídne plánovanie – vyžaduje si tím odborníkov, ktorý spája víziu a realitu. Presne túto úlohu preberá miestny stavebný dozor v spoločnosti DELTA.

Viac informácií