Ľudia DELTA

Manuel Neyder

Manuel Neyder je projektový vedúci a spoločník Delta Projektconsult Wels. Jednou z jeho hlavných oblastí záujmu, ktorú vykonáva s nadšením, je riadenie medzinárodných projektov.

Nové úlohy v neznámom teréne a rôzne metódy práce patria k výzvam, ktoré denne zvláda v práci spoločne so svojim tímom. Popri projektom na Ukrajine a v Česku je zodpovedný za množstvo projektov v Nemecku. Srdcovou záležitosťou sú pre neho tímová solidarita, vlastná zodpovednosť a partnerská realizácia projektov, ktorá sa prejavuje aj v dobrej spolupráci so stálymi zákazníkmi.

Jeho kariéra v spoločnosti DELTA odštartovala v roku 2002 po ukončení vzdelania na HTL (Vyššie technické učilište) v Linzi v oblasti projektovania, so zameraním na odbor pozemné stavby. Potom prešiel všetkými oblasťami od projektovania cez verejnú súťaž a miestny stavebný dozor, až k projektovému riadeniu v oblasti obchodu, priemyslu a bytovej výstavby. Tým sa oboznámil so všetkými oblasťami, aby ako vedúci projektový pracovník optimálne prepojil všetky aspekty projektovania a realizácie stavieb.

Ako v profesijnom živote, tak aj vo voľnom čase sa venuje cestovaniu, spoznávaniu neznámych kultúr ako aj kulinárstvu.

M
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.