Ľudia DELTA

Matthias Knauer

Matthias Knauer je akcionárom a od 1. januára 2014 je autorizovaným zástupcom spoločnosti Delta Baumanagement GmbH vo Viedni.

Po vyštudovaní správy nehnuteľností a facility managementu sa rodák z Tirolska začal venovať vývoju projektov a neskôr v polovici roku 2007 nastúpil do skupiny DELTA.

Ako vedúci tímu moderuje workshopy a pracuje ako projektový manažér so špecializáciou na projektový manažment a monitoring veľkých projektov. Patria sem najmä univerzitné a vzdelávacie zariadenia (Dom fyziky Univerzity v Innsbrucku, MedUni Campus Mariannengasse Viedeň, Súkromná univerzita Karla Landsteinera Krems, Univerzitné a výskumné centrum Tulln), ako aj športové a zdravotnícke zariadenia (vrátane Sportarena Viedeň, Štátny dom ošetrovateľskej starostlivosti a Štátna klinika Baden).

Jeho osobný záujem o historický stavebný vývoj sa začal novou výstavbou, rozšírením a prestavbou mestského kampusu Univerzity aplikovaných vied Wiener Neustadt, generálnou rekonštrukciou kampusu Rakúskej akadémie vied, Josephinum – zbierka Lekárskej univerzity Viedne a ďalších historických kancelárskych budov v centre Viedne.

Vo voľnom čase sa Matthias venuje hudbe, fotografovaniu, kulinárskym pôžitkom a pravidelne dobíja energiu v Alpách záhradkárčením či muškárením.

 

M
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.