Architektúra

Fassade Erber Group

Keď sa architektúra spojí s tímovou prácou

Architektúra od spoločnosti DELTA, to je rýdza vášeň. Počas prípravy projektu prenesieme Vaše želania na papier a dáme jasnú podobu Vašim nápadom. Na konci celého procesu pred sebou budete mať perfektné riešenie, ktoré spoločne vyladíme na mieru Vašim potrebám. Zdieľanie nápadov a komunikácia s Vami sú pre nás veľmi dôležité. Každý náš projekt je založený na partnerskom prístupe a tímovej spolupráci. Budeme Vás sprevádzať a podporovať Vás vo všetkých fázach projektu – od štúdie realizovateľnosti až po stavebný dozor.

Planung_Teambesprechung_Foto-Michael-Kammeter

Vďaka virtuálnej a rozšírenej realite, ktoré počas prípravy projektu využívame, si môžete prejsť celú budovu a všetko si „ochytať“ pekne zblízka už vo fáze plánovania. Aby sme maximalizovali transparentnosť a efektivitu každého projektu, využívame technológiu BIM (Building Information Modeling), ktorá je zárukou spoľahlivej multidisciplinárnej spolupráce na digitálnej úrovni. Je pre nás veľmi dôležité, aby klient na konci projektu videl svoje želania a požiadavky premietnuté do praxe a aby bol s výsledkom v najvyššej možnej miere spokojný.

Architektúra DELTA prináša inovácie a efektivitu

Základom našich návrhov je presvedčivý a nápaditý koncept založený na funkčnosti a modernom designe. Naše návrhy v sebe nesú riešenie zodpovedajúce požiadavkám klienta. Pritom sú primerané, originálne a inovatívne zároveň. Naši architekti pre Vás pripravia realistickú reprezentáciu realizácie Vášho projektu a ukážu Vám, ako ju pri zachovaní rozumnej cenovej a časovej náročnosti môžeme spoločnými silami premeniť do reality.

Predpokladom úspechu každého projektu je špičková sústavná spolupráca s klientom a koordinácia všetkých zúčastnených strán. A nie je náhodou, že práve tieto činnosti sú vášňou architektov spoločnosti DELTA. V cieli našej spoločnej cesty potom stojí unikátna budova, ktorá je designová, funkčná, krásná, inovatívna, udržateľná a ktorá predovšetkým spĺňa špecifické nároky Vašej spoločnosti. Máme bohaté skúsenosti s riešením zložitých a komplexných stavebných úloh – ako na zelenej lúke, tak aj v hustej zástavbe. K historickým budovám či stavbám na zozname chránených pamiatok pristupujeme citlivo a s maximálnou starostlivosťou.

Augmented Reality bei DELTA
Ekom - Architektur DELTA
Am-Zwinger - Architektur DELTA

Architektúra na druhú

Architektúra spoločnosti DELTA sa vždy orientovala na partnerskú spoluprácu. Okrem pestrej škály úspešných projektov realizovaných v spolupráci s našimi partnermi sme v roku 2020 učinili ďalší krok a spojili sme svoje sily s jedným z našich partnerov z oblasti architektúry: spoločnosťou Architekt Podsedensek ZT GmbH. Tak došlo k spojeniu dvoch gigantov v odbore, ktorý teraz tvorí spoločnosť Delta Pods Architects ZT GmbH. Týmto spojením sme umocnili naše bohaté know-how a dokážeme z jediného zdroja, ešte lepšie pokryť celý proces výstavby od prvotného nápadu, až po predanie úspešne dokončeného diela. Majstrovsky zvládneme projekty všetkých veľkostí – od rekonštrukcií kancelárií a rozvoja urbanistickej výstavby, až po rozsiahle projekty komplexov zdravotníckych zariadení. S holistickým prístupom a spoločnými silami.

Viac o tom, ako vzniká úspech, keď sa stretnú unikátne nápady, kompetentní ľudia a naše projekty sa dozviete tu:

Delta Pods Architects
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.