Generálny projektant

Büros, Ekom Piestany

So spoločnosťou DELTA v úlohe generálneho projektanta si budete môcť oddýchnuť

Ako generálny projektant sme Vašim jediným kontaktom pre všetky procesy plánovania a projekcie. Udržiavame správny kurz v priebehu celého projektu a zapájame do procesu plánovania všetkých potrebných špecialistov, s ktorými úzko spolupracujeme. Zverte funkciu generálneho projektanta spoločnosti DELTA a získate partnera, ktorý sa spoľahlivo postará o celý projekt – od architektúry, statiky objektu, TZB až po kontrolu nákladov a termínov. Partnera ponúkajúceho súdržný tím zložený z preverených expertov zo všetkých potrebných odborov, ktorí s vami budú jednať ako so sebe rovnými. Vďaka tomuto prístupu sa zjednoduší komunikácia a spoločne dosiahneme lepšie výsledky za kratšiu dobu. To Vám ako klientovi prinesie celý rad výhod – predovšetkým budete mať jediného partnera, ktorý sa postará o kompletné plánovanie. Pretože miesto komplikovanej koordinácie a riadenia niekoľkých špecializovaných projektantov budete komunikovať s jediným generálnym projektantom, ktorý sa postará o všetko potrebné a vy získate viac času na svoje podnikanie.

Projektování v BIM

BIM pre perfektné (generálne) projektovanie

Výmena všetkých informácií, plánov, dokumentov, protokolov a ďalších náležitostí prebieha digitálne prostredníctvom jediného zdroja – ideálne cez našu vlastnú projektovú platformu Datenpool. Spoločnosť DELTA je Vaším kontaktným miestom pre všetky záležitosti, od prvého kroku cez dokončenie až po záručný servis. Ako to všetko zvládame? Predovšetkým vďaka dátam z nášho modelu BIM (Building Information Modeling) dostupným v reálnom čase. Model BIM je v podstate priestorové inteligentné digitálne dvojča vašej budovy. Vzhľadom k tomu, že informácie sa prenášajú a spracovávajú v reálnom čase, toto digitálne dvojča sa neustále mení podľa skutočnej podoby budovy. V budúcnosti sa veľa budov neobíde bez moderných senzorov a podobných technológií. Model BIM nám pomáha sa na tieto požiadavky dobre pripraviť.

Spoločnosť DELTA ako generálny projektant je výhrou pre všetkých

Generálne projektovanie si vždy žiada tímovú prácu: základom nášho úspechu je naša pevná a udržateľná sieť partnerov. Nielen že pracujeme so skutočnými profesionálmi z jednotlivých odborov, ale tiež myslíme o krok dopredu – preto máme na palube taktiež špecialistov na financovanie a udržateľnosť. Nie je náhoda, že vyhrávame súťaže zamerané na architektúru a generálne projektovanie. Staráme sa o to, aby Váš projekt bol čo najúspešnejší a mohol sa stať modelovým príkladom. Vďaka maximálnej funkčnosti, estetickému designu a udržateľnému plánovaniu Váš projekt od spoločnosti DELTA vzbudí zaslúženú pozornosť v celom odvetví a dočká sa kladných ohlasov a uznania.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.