Spoločnosť

Ocenenia a certifikácie

 

DELTA sa stala zamestnávateľom priateľským k rodinám „berufundfamilie” (práca a rodina) za rok 2023/24 a v roku 2024 bola tiež recertifikovaná ako vedúca spoločnosť v Rakúsku.

Projekt „Elisabethinen Wien-Mitte“ bol koncom roka 2023 ocenený Medailou za ochranu pamiatok Rakúskej republiky. Medaila za ochranu pamiatok bola udelená – v duchu rôznorodosti a rozmanitosti existujúcich pamiatok – za projekty, ktoré sú obzvlášť udržateľné, inovatívne alebo vzorové z hľadiska ochrany klímy a prispievajú k zachovaniu budov v súlade s ich štatútom na zozname a aby boli šetrné ku klíme. V priebehu ôsmich rokov bola stará budova Elisabethines vo Viedni starostlivo zrekonštruovaná s podporou Spolkového pamiatkového úradu a boli vybudované moderné prístavby. Staré a nové sú teraz z architektonického hľadiska harmonicky kombinované.

Inovačné centrum Takeda (ICC) v Bratislave, pre ktoré bola DELTA Slovensko poverená návrhom interiéru, BIM a architektúrou z pohľadu miestneho architekta v spolupráci s JACOBS Archchitects, bolo v roku 2023 oficiálne ocenené cenou „Inovatívna kancelária roka“. Tento jedinečný dizajn je založený na myšlienke mini-mesta zameraného na budúce formy práce, pričom zvolil hybridný prístup, ktorý kombinuje historické priestory, inovatívne technológie, japonskú kultúru a biofilný dizajn v zdravom, spolupracujúcom a vysokej miere ľudskému zameranom kancelárskom prostredí.

V roku 2018 získala DELTA ,,Cenu Dolného Rakúska za drevostavbu,, za laboratórnu a administratívnu budovu IFA Tulln a cenu KOOP ako obzvlášť kooperatívny projektový manažér v projekte „Smart Campus“, ako aj mnoho ďalších cien. Plánovanie projektov „BOKU Neubau an der Türkenschanze“ a rezidenčného komplexu „Schichtgründe“ vo Viedni získali vo februári 2019 certifikát „klimaaktiv“ (čo znamená klimaticky aktívny).

DELTA je iniciátorom projektu „IG Lebenszyklus Bau“, ktorý poskytuje platformu, na ktorej môžu veľké a malé spoločnosti spolu s odborníkmi spolupracovať na sľubných témach týkajúcich sa životného cyklu nehnuteľností. Ako klimaaktiv partner a člen ÖGNI, DHK a mnohých ďalších sa DELTA zaviazala k väčšej udržateľnosti, digitalizácii a partnerstvu v stavebnom priemysle.

Ocenenia

Office of the year, Finalist

Office of the year, Finalist

www.awards.cbre.at

Award gebaut 2020

gebaut 2020

www.mvd.org

GBB Award 2020

GBB Award 2020

www.ghezzo.at

CSR Preis Trigos 2019

www.trigos.at

Project Management company of the Year,
Ukraine 2018+2019

NÖ Holzbaupreis 2018

www.holzbaupreis-noe.at

KOOP Award 2018

www.baukongress.at

Entrepreneur of the year 2015

Zistiť viac

Datenpool: Innovationspreis IT 2015

www.datenpool.at

SOLID Bautechpreis 2015

www.solidbau.at

Best of Realty 2014
(Golden Crown, Prag)

GBB Award 2013

GBB Award 2014

World Green Building Council 2013

www.worldgbc.org

Best of Realty 2022 / 1. place
(Hotel Andaz/Cukrovarský palác, Praha)

Hodnotenia

Chef Info: DELTA unter den Top 100 Playern der Immobilienbranche 2018

www.solidbau.at

SOLID: Ranking „Österreichs Top ManagerInnen in der Bau- und Immobilienbranche 2019“: Dipl.-Ing. Wolfgang Kradischnig, DELTA auf Platz 2 in Oberösterreich

www.immobilien-magazin.at

Chefinfo Ranking „Best of Wels 2012“ Platz 1 in der Kategorie „Die Kreativen – Architekten des Erfolges“

www.chefinfo.at

Certifikácie

Beruf & Familie

www.familieundberuf.at

Zertifikat Leitbetriebe Austria

Leitbetriebe Austria

www.leitbetriebe.at

ANKÖ Führungszertifikat

Bonitätszertifikat der Creditreform