Spoločnosť

DELTA – Experti na stavby

 

6 dôvodov prečo spolupracovať s DELTA Group

 • Medzinárodný tím – riešime projekty v 8 európskych krajinách v hodnote 4,5 miliardy ročne
 • Skúsený tím – Viac ako 40 rokov skúseností v oblasti architektúry, generálneho projektanta, projektového manažmentu a technického dozoru
 • Kvalitné zázemie – 10 pobočiek v 4 krajinách (SR, ČR, AT, UA)
 • Špičkové skúsenosti v nasledujúcich oblastiach – priemyselné a administratívne budovy, bytová a rezidenčná výstavba, zdravotníctvo, nákupné centrá, hotelierstvo
 • Architektonické služby – sme jeden z najväčších poskytovateľov architektonických služieb v Rakúsku
 • Inovácie a digitalizácia – BIM (Building Information Modeling), digitálne dátové prostredie stavebných projektov, IT služby

DELTA Group

 • 350+ zamestnancov
 • 40+ rokov skúsenosti
 • 10 pobočiek v 4 krajinách
 • 4,5 mld. EUR ročná hodnota projektov

Ocenenia a certifikáty

Revit Certified ProfessionalBIM Asociácia Slovensko Logo

 

Google recenzie

DELTA Group SK IconDELTA Group SK

Lamačská cesta 3/B

5,0 12 reviews

 • Avatar Paťo Tokoš ★★★★★ pred 7 mesiacmi
  Neskutočne oceňujem maximálne profesionálny prístup a plné nasadenie do každého projektu. Dodržané termíny, výborná komunikácia a komplexný prístup k architektúre.
 • Avatar Samuel Nus ★★★★★ pred 8 mesiacmi
  Delta pre mňa znamená priateľský avšak profesionálny prístup, kvalita a spoľahlivosť.
 • Avatar Adriana Vašková ★★★★★ pred 8 mesiacmi
  Som veľmi spokojná s ich profesionálnym prístupom, komunikácia na výbornej úrovni, úplna spokojnosť
 • Avatar Katarína Papugová ★★★★★ pred 8 mesiacmi
  ocenujem komunikaciu a pro-klientsky pristup
 • Avatar Nicola Annušová ★★★★★ pred 8 mesiacmi
  Oceňujem ich ekologický prístup k výstavbe

Dohodnite si nezáväzné stretnutie!

 

+421 (2) 67 281 850
office@delta-group.sk

Adresa
Westend Plazza,
Lamačská cesta 3/B,
841 04 Bratislava

Referencie

BMW Logo - Referenz DELTA

BMW

So zaujatím sme sledovali, čoho bol tím spoločnosti DELTA schopný dosiahnuť za tak krátku dobu. Nové maloobchodné a importné centrum presvedčuje svojím majstrovským spracovaním a zmyslom pre detail. Pri realizácii boli použité vysoko kvalitné a profesionálne spracované materiály. Jedná sa o veľmi úspešný projekt – od fázy plánovania až po dokončenie –, ktorý bol zavŕšený pôsobivým slávnostným otvorením. Gratulujeme tímu spoločnosti DELTA a AWT Bavaria!

Mann+Hummel Logo

Mann+Hummel

So spoločnosťou DELTA spolupracujeme nie len v Rusku, ale úspešne sme dokončili tiež projekt „na zelenej lúke“ v Českej republike. Typickým rysom našej spolupráce je vzájomný rešpekt a osobná dôvera. V spoločnosti DELTA sme našli spoľahlivého partnera, ktorý sa nebojí zodpovednosti, nezľakne sa akejkoľvek úlohy a je na stavenisku naším spoľahlivým zástupcom.

Logo ORF

ORF

Za celý projektový tím spoločnosti Media Location ORF by sme spoločnosti DELTA radi poďakovali za doterajšiu úspešnú spoluprácu. Počas nej sme sa presvedčili, že keď máte kompetentného a skúseného partnera, tak aj veľmi zložitý projekt výstavby môžete zvládnuť včas a v rámci rozpočtu – a to aj za nepriaznivých podmienok. Spoločnosť DELTA vždy načúvala našim obavám a proaktívne premietala naše požiadavky do implementácie. V spoločnosti DELTA sa kladie veľký dôraz na partnerskú spoluprácu a ocenenie všetkých ľudí zapojených do projektu. Vďaka tomu sa ľahšie nachádzajú riešenia aj v obzvlášť náročných fázach projektu a rastie spoľahlivosť a dôvera v rámci tímu. Sme radi, že spoločnosť DELTA máme na svojej strane. Je spoľahlivá a aktívne nás podporuje.

Billa Logo

Billa

Obchodný reťazec BILLA spolupracuje so spoločnosťou DELTA už od roku 2012. Počas tejto doby sa spoločnosť DELTA osvedčila ako spoľahlivý partner, ktorý dokáže efektívne riešiť všetky problémy súvisiace s výstavbou a rekonštrukciou predajní BILLA. Musíme vyzdvihnúť sústavnú snahu spoločnosti DELTA o rozvoj a dokonalú realizáciu, ochotu hľadať odpovede aj na tie najkomplikovanejšie otázky a v neposlednom rade jej vyspelé metódy a inovatívne prístupy.

H&M Logo

H&M

Radi by sme tímu spoločnosti DELTA poďakovali za skvelú profesionálnu spoluprácu pri modernizácii našej predajne. Ani nutnosť zachovania prevádzky nemala žiadne negatívne dopady na kvalitu, rozpočet či termín dokončenia. Tím spoločnosti DELTA rovnako veľmi pohotovo reagoval na neočakávané stavebné komplikácie a rýchle úpravy projektu.

St. Josef KH Logo

Nemocnica sv. Jozefa, Viedeň

Stavebnou realizáciou nášho projektu nastavujeme kurz pre nadchádajúce desaťročie. Stavebnou realizáciou nášho projektu nastavujeme kurz pre nadchádajúce desaťročie. Keď však máte projektovú kultúru založenú na partnerstve, dokážete sa bez konfliktov vysporiadať aj s nevyhnuteľnými nedorozumeniami a prekonať neočekávané prekážky – všetci skrátka potiahnu za jeden povraz. Preto si veľmi vážime projektový management, ktorý je naladený na našu vlnu a dokáže sa konštruktívne vysporiadať s faktickými a medziľudskými výzvami. Spoločnosť DELTA je pre nás tým pravým partnerom, ktorý presne takýto prístup ponúka.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.