News

Ocenenie pre budovu DOCK IN FOUR

 

Kancelárska budova DOCK IN FOUR dostala významné ocenenie za prínos v rozvoji architektúry. Srdečne gratulujeme nášmu investorovi, developerskej spoločnosti Crestyl, ktorá v uplynulých dňoch získala prvé miesto v súťaži HOF AWARDS (Hall of Fame Awards) v kategórii Best of the Best Architectural Development za administratívnu budovu DOCK IN FOUR.

Sme radi, že svoj podiel na kvalitnej realizácii diela máme aj my, vďaka poctivému prístupu k riadeniu a koordinácii celého projektu tejto desaťposchodovej kancelárskej budovy. Len pripomeňme, že pre túto budovu to nie je  prvé ocenenie. Získala tiež environmentálny certifikát LEED GOLD, ktorý rovnako svedčí o vysokom štandarde kvality tejto administratívnej budovy.

Inteligentní management dát projektu

K dosiahnutiu vysokej kvality stavebných prác, a tiež efektivity v riadení a koordinácii budovy rovnako významne prispeli digitálne nástroje, ktoré celý projektový manažment a komunikáciu na projekte zjednodušujú. Reč je o digitálnej platforme Datenpool, ktorú sme vyvinuli na riadenie stavebných projektov, a ktorej úlohou je zaistiť spoľahlivú distribúciu dokumentov a aktuálnych dát vrátane čo najefektívnejšej komunikácie celého projektového tímu. Za zmienku rozhodne stojí tiež nasadenie softwaru PlanRadar, ktorý rovnako prispel k riadeniu a manažmentu kvality realizovaných prác.

Pre tých z vás, ktorí si chcete túto budovu prezrieť komplexne z vtáčej perspektívy, odporúčame pozrieť si nasledujúce video.

Technické detaily a ďalšie informácie o projekte si môžete prečítať TU.

Pevne dúfame, že nástupca vyznamenanej budovy, DOCK IN FIVE, ktorej projektové riadenie a výstavba rovnako prebieha pod našou taktovkou, bude ašpirovať na niektoré z ocenení v budúcom ročníku tejto súťaže. Spoločnosti Crestyl znovu srdečne gratulujeme k tomuto úspechu, ktorý oni sami nazývajú Oskar za architektúru.

Na záver snáď len doplňujúca informácia, že sa jednalo o 6. ročník tejto súťaže, ktorá sa konala súbežne s konferenciou CEDEM Real Estate, a v ktorej súperili víťazné projekty a spoločnosti z celej strednej a východnej Európy. Náročnou úlohou tejto súťaže bolo určiť, kto sú skutočne tí najlepší z najlepších. Tohtoročný ročník zahŕňal stavebné projekty z Českej republiky, Maďarska, Poľska, Rumunska, Srbska a Slovenska.

najnovšie príspevky

Vorstand und Aufsichtsrat DELTA AG

26. júna 2024

Delta Holding GmbH, materská spoločnosť skupiny DELTA sa stáva akciovou spoločnosťou

Rakúska spoločnosť Delta Holding GmbH, materská spoločnosť medzinárodnej skupiny DELTA Group, ktorá v súčasnosti zamestnáva viac ako 400 odborníkov v rôznych dcérskych spoločnostiach v štyroch krajinách, sa v júni 2024 stane akciovou spoločnosťou. ...

Mehr
Masterplan Klinikum Freistadt Baustart

18. júna 2024

Začiatok výstavby hlavného plánu „Freistadt Clinic“ s komplexným balíkom služieb od DELTA Group

Naša architektonická divízia Delta Pods Architects a DELTA stavebný manažment (riadenie výstavby) sú zodpovedné za architektonické plánovanie všetkých fáz služieb, ako aj za projektový manažment, statické plánovanie, stavebnú fyziku, požiarnu ochranu a v ďalšej fáze výstavby (novostavba) za certifikáciu „ „aktívny v oblasti klímy“. “....

Mehr
Campus Krems Eröffnung

18. júna 2024

Vernisáž: Rozšírenie Campusu Krems

Prístavba kampusu Krems bola otvorená 3. júna 2024. Celkovo tu vzniklo 23 laboratórnych miestností, 140 kancelárií a 14 seminárnych miestností pre tri univerzity (Univerzita pre ďalšie vzdelávanie Krems - IMC Krems University of Applied Sciences - Súkromná univerzita Karla Landsteinera pre zdravotné vedy). DELTA bola zodpovedná za riadenie projektu od roku 2018, počnúc štúdiou uskutočniteľnosti, až do mája 2024. Na otvorení sa v mene projektového tímu zúčastnili Martin Lechner, Jasmine Lutzer a Thomas Gruber....

Mehr
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.