News

Ocenenie pre budovu DOCK IN FOUR

 

Kancelárska budova DOCK IN FOUR dostala významné ocenenie za prínos v rozvoji architektúry. Srdečne gratulujeme nášmu investorovi, developerskej spoločnosti Crestyl, ktorá v uplynulých dňoch získala prvé miesto v súťaži HOF AWARDS (Hall of Fame Awards) v kategórii Best of the Best Architectural Development za administratívnu budovu DOCK IN FOUR.

Sme radi, že svoj podiel na kvalitnej realizácii diela máme aj my, vďaka poctivému prístupu k riadeniu a koordinácii celého projektu tejto desaťposchodovej kancelárskej budovy. Len pripomeňme, že pre túto budovu to nie je  prvé ocenenie. Získala tiež environmentálny certifikát LEED GOLD, ktorý rovnako svedčí o vysokom štandarde kvality tejto administratívnej budovy.

Inteligentní management dát projektu

K dosiahnutiu vysokej kvality stavebných prác, a tiež efektivity v riadení a koordinácii budovy rovnako významne prispeli digitálne nástroje, ktoré celý projektový manažment a komunikáciu na projekte zjednodušujú. Reč je o digitálnej platforme Datenpool, ktorú sme vyvinuli na riadenie stavebných projektov, a ktorej úlohou je zaistiť spoľahlivú distribúciu dokumentov a aktuálnych dát vrátane čo najefektívnejšej komunikácie celého projektového tímu. Za zmienku rozhodne stojí tiež nasadenie softwaru PlanRadar, ktorý rovnako prispel k riadeniu a manažmentu kvality realizovaných prác.

Pre tých z vás, ktorí si chcete túto budovu prezrieť komplexne z vtáčej perspektívy, odporúčame pozrieť si nasledujúce video.

Technické detaily a ďalšie informácie o projekte si môžete prečítať TU.

Pevne dúfame, že nástupca vyznamenanej budovy, DOCK IN FIVE, ktorej projektové riadenie a výstavba rovnako prebieha pod našou taktovkou, bude ašpirovať na niektoré z ocenení v budúcom ročníku tejto súťaže. Spoločnosti Crestyl znovu srdečne gratulujeme k tomuto úspechu, ktorý oni sami nazývajú Oskar za architektúru.

Na záver snáď len doplňujúca informácia, že sa jednalo o 6. ročník tejto súťaže, ktorá sa konala súbežne s konferenciou CEDEM Real Estate, a v ktorej súperili víťazné projekty a spoločnosti z celej strednej a východnej Európy. Náročnou úlohou tejto súťaže bolo určiť, kto sú skutočne tí najlepší z najlepších. Tohtoročný ročník zahŕňal stavebné projekty z Českej republiky, Maďarska, Poľska, Rumunska, Srbska a Slovenska.

najnovšie príspevky

20. januára 2022

Sme aktívnou súčasťou BIM asociácie Slovensko

...

Mehr
DELTA Führungskreis in Wien heißt Marc Guido Höhne in ihrer Mitte willkommen

14. januára 2022

Marc Guido Höhne nastupuje do DELTA Group na pozíciu generálneho riaditeľa

Marc Guido Höhne je teraz generálnym riaditeľom v rámci medzinárodnej skupiny DELTA. So svojimi dlhoročnými skúsenosťami je ako nový generálny riaditeľ zodpovedný najmä za rozširovanie holistického poradenského portfólia so silným zameraním na udržateľnosť a digitalizáciu pre celú skupinu spoločností. ...

Mehr

21. decembra 2021

K projektom bývania musíme pristupovať komplexnejšie ako doteraz

Dobre mienenou radou ku komplexnejšiemu prístupu k bytovej výstavbe začína rozhovor, ktorý sme viedli so spravodajským webom Hospodárskej komory ČR – KomoraPlus. ...

Mehr