Spoločnosť

DELTA Mitarbeiter bei einer Besprechung

Príbeh spoločnosti DELTA

Partnerstvo, vízia a rozmanitosť – to sú faktory, vďaka ktorým sa DELTA stala úspešnou nadnárodnou skupinou spoločností s pobočkami v Rakúsku, Českej republike, na Slovensku a na Ukrajine. Spoločnosť DELTA za dobu svojej existencie úspešne dokončila celý rad stavebných a realitných projektov v oblasti priemyslových a kancelárskych budov, nákupných a zábavných centier, kultúrnych a vzdelávacích inštitúcií, zdravotníckych zariadení, hotelov a wellness a v neposlednom rade tiež v oblasti infraštruktúry.

Viac informácií
Přilba a zápisník DELTA

O spoločnosti DELTA

V spoločnosti DELTA ponúkame zákazníkom pestrú škálu služieb. Do každého projektu začleňujeme aspekty trvalej udržateľnosti.

Viac informácií
DELTA CEO

Ľudia v DELTA

Kto stojí za značkou DELTA? Lebo úspech firmy závisí od jej ľudí.

Viac informácií
Krebsforschungslauf Wien

Spoločensky prospešné podnikanie

Spoločnosť DELTA funguje ako poskytovateľ kompletných služieb. V súlade s našimi kľúčovými hodnotami chceme ako spoločnosť DELTA vytvárať tiež sociálne a environmentálne hodnoty.

Viac informácií
Awards

Ocenenia a certifikácie

Okrem množstva ďalších uznaní spoločnosť DELTA získala ocenenie Lower Austrian Timber Construction Prize 2018 za budovu IFA s laboratóriami a kanceláriami v Tullne a ocenenie KOOP Award za vysoko kooperatívny management v rámci projektu „Smart Campus“.

Viac informácií
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.