Spoločnosť

O spoločnosti DELTA

  • Spoločnosť DELTA bola založená roku 1977 v rakúskom Welse trojicou : Knut, Otmar Drugowitsch a Wilhelm Greiner.
  • Zamestnávame cca 240 ľudí
  • Máme 9 dcérskych spoločností v 4 krajinách (Slovensko, Rakúsko, Česká republika, Ukrajina)
  • Špecializujeme sa na projekty pozemnej výstavby v oblasti zdravotníctva, hotelierstva a wellness, kultúry a vzdelávania, priemyselných a kancelárskych budov, nákupných a zábavných centier, bytovej a rezidenčnej výstavby a infraštruktúry
  • Portfólio služieb: architektúra, generálny projektant, stavebný management, management výberového konania a zadávania zákaziek, BIM (Building Information Modeling), stavby na kľúč, digitálne dátové prostredie stavebných projektov, IT služby, udržateľná architektúra a výstavba, partnerská projektová kultúra
  • Skupina DELTA zaisťuje management stavebných projektov v celkovej hodnote približne 4,5 miliardy EUR ročne

V spoločnosti DELTA ponúkame zákazníkom pestrú škálu služieb. Do každého projektu začleňujeme aspekty trvalej udržateľnosti. Princíp výstavby DELTA green line sa sústredí na optimalizáciu celého životného cyklu budov a súvisiacich nákladov. S využitím digitálnej platformy Datenpool spoločnosť DELTA zaisťuje bezproblémovú komunikáciu a spoľahlivú distribúciu projektovej dokumentácie. Jej vlastná dcérska spoločnosť DELTA Netconsult ponúka klientom kompletné riešenie od programovania softwaru až po zabezpečenie IT na mieru špecifickým požiadavkám daného odvetvia.

V súlade s vývojom v našom odbore v spoločnosti DELTA už niekoľko rokov štandardne využívame digitálne technológie ako napríklad software Revit pre tvorbu BIM modelov. Spoločnosť DELTA je zakladateľom a iniciátorom spoločnosti teambau – stavba v tíme. Vďaka tomu ponúka kompletný balík služieb pre vývoj stavebných projektov založených na partnerskej spolupráci. Medzi naše kľúčové hodnoty patrí transparentnosť a partnerstvo, ktoré sa prelínajú všetkými službami a produktmi, ktoré spoločnosť DELTA ponúka.

Zakladateľ spoločnosti DELTA
Majiteľ skupiny DELTA

Datenpool

Staviame na digitalizácii s využitím platformy Datenpool. Zaisťujeme inteligentnú správu dát Vášho projektu.
Platforma Datenpool bola vyvinutá na riadenie stavebných projektov a jej úlohou je zaistiť spoľahlivú distribúciu dokumentov a čo najefektívnejšiu komunikáciu. Základom tejto platformy je centrálny server s prístupom na internet, ktorý všetkým účastníkom zapojeným do procesu slúži ako platforma na výmenu dokumentov a kontrolu plánov.

www.datenpool.at

teambau

Spoločnosť teambau je dodávateľom kompletných služieb. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu a bezpečnosť nákladov Vášho projektu.

www.teambau.cc

DELTA PODS

Po fúzii s architektonickou kanceláriou Podsedensek sa skupina spoločností DELTA stala najväčším poskytovateľom architektonických služieb v Rakúsku.

www.delta-pods.at

Alpha Construction Ukraine

Alpha Construction Ukraine je náš dodávateľ kompletných stavieb na kľúč na Ukrajine.

Green & Fair Development

Green & Fair Development je realitná developerská spoločnosť, ktorá vznikla fúziou spoločností DELTA, Fair Finance a Baukultur. Jej cieľom je implementovať udržateľné a férové stavebné projekty.

www.green-fair.at
Baustelle_Foto Michael Kammeter

Pracujeme v týchto krajinách:

Zobraziť naše pobočky
Bild: Map