Spoločnosť

Príbeh spoločnosti DELTA

Čo nás inšpiruje

Partnerstvo, vízia a rozmanitosť – to sú faktory, vďaka ktorým sa DELTA stala úspešnou nadnárodnou skupinou spoločností s pobočkami v Rakúsku, Českej republike, na Slovensku a na Ukrajine. Spoločnosť DELTA za dobu svojej existencie úspešne dokončila celý rad stavebných a realitných projektov v oblasti priemyselných a administratívnych budov, nákupných a zábavných centier, kultúrnych a vzdelávacích inštitúcií, zdravotníckych zariadení, hotelov, wellness a v neposlednom rade tiež v oblasti infraštruktúry.

Poskytujeme kompletnú škálu služieb v oblasti výstavby. Sme poprednou spoločnosťou nielen v Rakúsku, ale tiež v celej strednej a východnej Európe. Tešíme sa povesti nadnárodného experta vyznačujúceho sa kreatívnym a inovatívnym myslením a spoľahlivého partnera, ktorý do procesu vnáša nevšedné nápady.

Máme za sebou niekoľko desiatok rokov skúseností, sme priekopníkom vo svojej oblasti a naša práca je pre nás vášňou. Od samého počiatku budujeme stavby budúcnosti, pričom kladieme dôraz na udržateľnosť, zodpovednosť a pokrokový prístup. Máme bohaté odborné znalosti v oblasti architektúry, v úlohe generálneho projektanta, BIM, stavebného managementu, digitálneho dátového prostredia stavebných projektov a IT služieb. Vďaka tomu dokážeme do každého projektu vniesť nové perspektívy. Stanovujeme mimoriadne vysoké normy pre dosiahnutie úspechu nielen v súčasnosti, ale tiež v budúcnosti. A naviac vytvárame skutočnú pridanú hodnotu pre ľudí a životné prostredie.

Spolupráce probíhá vždy s úsměvem

Naším cieľom je…
stavať na našich skúsenostiach a úspechoch z minulosti a vytvárať hodnotné miesta pre život.

Našou víziou je…
vytvárať priestor pre nové iniciatívy, budovať silné vzťahy a vytvárať udržateľné hodnoty.

Zaměstnanci DELTA na staveništi řešící plán stavby
Bild: Partnerschaftlichekeit_Foto Michael Kammeter
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.