Oblasti

Infraštruktúra

Infraštruktúra pre ľudí a životné prostredie

V oblasti rozvoja spoločensky prospešnej infraštruktúry spoločnosť DELTA pôsobí od roku 2015 – jedná sa tak o jednu z našich najmladších oblastí a angažujú sa tu odborníci z rôznych krajín. Počas našej práce dohliadame na pestrú škálu zariadení so spoločenským, ekonomickým a kultúrnym významom pre ľudí a životné prostredie. V posledných rokoch sa spoločnosť DELTA začala venovať ďalšej oblasti infraštruktúry: renovácii a modernizácii zariadení na zaistenie dodávok a úpravu vody pre mestá a vidiecke oblasti. Aby sme mohli dosiahnuť čo najlepšie výsledky, spolupracujeme s medzinárodnými sponzormi, organizáciami na podporu miestneho rozvoja a ministerstvami.

Bild: GIZ Spielplatz

Komplexné skúsenosti spoločnosti DELTA pre Váš projekt

V našom portfóliu nájdete tiež zariadenia starostlivosti o osoby s neuropsychiatrickým postihnutím, strednú školu, knižnicu, azylový dom pre obete domáceho násilia, ubytovňu, škôlku, centrum pre sociálnu a psychologickú rehabilitáciu detí, nemocnice, projekty generálnej renovácie vodovodnej siete a mnoho ďalších projektov.

Pri práci s našimi odborníkmi je udržateľnosť štandardom, nie luxusom. Náš tím vždy nájde individuálne a inovatívne riešenia, ktoré splnia Vaše potreby, sú užívateľsky príjemné a nenáročné na realizáciu a prevádzku. Keď máte za partnera spoločnosť DELTA, estetika a funkčnosť idú ruka v ruke.

Bild: Unicef Baustelle

Názory a hodnotenie zákazníkov

Logo GIZ

GIZ

Radi by sme spoločnosti DELTA poďakovali za úspešnú spoluprácu. Spoločnosť DELTA dokázala, že je spoľahlivým a profesionálnym tímovým hráčom. Pomohli nám implementovať náš projekt s využitím inovácií zo západu a súčasne v súlade s najmodernejšími ukrajinskými a európskymi štandardmi.