Oblasti

Priemyselné a kancelárske budovy

Digitálne pracovné a produkčné prostredie pre ľudí, stroje a životné prostredie. DELTA vám ponúka komplexný balík riešení pre váš stavebný projekt.

Priemyselné a kancelárske budovy, v ktorých to žije

Spoločnosť DELTA Vám ponúka komplexný balík služieb pre Vašu kancelársku budovu, výrobu či distribúciu a dokáže Vám ponúknuť aj riešenie spájajúce všetky tieto svety dokopy. Jedným z hlavných cieľov nášho plánovania je zohľadniť všetky požiadavky zákazníka: budovy plánujeme tak, aby boli optimálne uspôsobené aktuálnym aj budúcim nárokom. Pritom sa zameriavame nielen na optimalizáciu nákladov na výstavbu, ale tiež nákladov na celý životný cyklus budovy. Naši experti, ktorí sa vyznajú v digitálnych technológiách a legislatíve, Vám budú pomáhať v priebehu celého projektu. Naše metódy plánovania a projekcie funkčnej budovy a holistický prístup sú zárukou Vášho úspechu.

Witte Nedjek - Reference DELTA

Nové pracovné prostredia a ich dopady

Zdieľané pracovné miesta, stále častejšie kombinácie pracovných a obytných priestorov, coworkingové miestnosti – všetky tieto vplyvy nezadržateľne prenikajú do novovznikajúcich pracovných prostredí. Oproti minulým dobám, kedy boli ľudia presvedčení, že k zvýšeniu kreativity je potrebné izolovať sa od okolitého sveta, sa dnes sústredíme na interakciu s prostredím. Naši experti v IT oblasti sa starajú o bezpečnú, interaktívnu a digitalizovanú spoluprácu, zatiaľ čo skúsení architekti pomáhajú vznikať esteticky príjemným a harmonickým kanceláriám, v ktorých sa zamestnancom dobre pracuje a do ktorých sa tešia.

Spaces Ukraine - Reference DELTA

Sieť DELTA pre Priemysel 4.0

Ak chcete vybudovať továreň spĺňajúcu špecifikácie Priemyslu 4.0, potrebujete nielen dobrého architekta a projektanta, ale tiež odborníkov na internú logistiku, robotiku a ďalšie oblasti. S našou sieťou stratégov, výskumníkov a špecialistov na financovanie, získate perfektne riešenú budovu a perfektne premyslené procesy. K dosiahnutiu optimálneho výsledku nám dopomôže medziodborové BIM plánovanie, funkčné IT a rozšírená realita.

Projektová videá

Názory a hodnotenie zákazníkov

BMW Logo - Referenz DELTA

BMW

So zaujatím sme sledovali, čoho bol tím spoločnosti DELTA schopný dosiahnuť za tak krátku dobu. Nové maloobchodné a importné centrum presvedčuje svojím majstrovským spracovaním a zmyslom pre detail. Pri realizácii boli použité vysoko kvalitné a profesionálne spracované materiály. Jedná sa o veľmi úspešný projekt – od fázy plánovania až po dokončenie –, ktorý bol zavŕšený pôsobivým slávnostným otvorením. Gratulujeme tímu spoločnosti DELTA a AWT Bavaria!

voestalpine Logo - Referenz DELTA

voestalpine

Spoločnosť DELTA sa postarala o to, aby všetky projekty boli realizované profesionálne a v rámci stanoveného termínu a rozpočtu.

Mann+Hummel Logo

Mann+Hummel

So spoločnosťou DELTA spolupracujeme nie len v Rusku, ale úspešne sme dokončili tiež projekt „na zelenej lúke“ v Českej republike. Typickým rysom našej spolupráce je vzájomný rešpekt a osobná dôvera. V spoločnosti DELTA sme našli spoľahlivého partnera, ktorý sa nebojí zodpovednosti, nezľakne sa akejkoľvek úlohy a je na stavenisku naším spoľahlivým zástupcom.