Oblasti

Vzdelanie a kultúra

Inteligentné riešenie pre našu budúcnosť. Flexibilné vzdelávacie priestory pre Vás.

Vzdelávacie inštitúcie sú investíciou do našej budúcnosti

Vzdelávacie zariadenia musia spĺňať viac než iba požiadavky súčasnej doby. Preto už od samotného začiatku zohľadňujeme všetky faktory, ktoré by mohli byť potrebné pre neskoršiu možnosť rozšírenia a adaptáciu Vášho objektu slúžiaceho na vzdelávanie. V prípade vzdelávacej inštitúcie, fungujúcej podľa zásad trvalej udržateľnosti, je už od fázy plánovania nutné brať ohľad na inovatívne, interaktívne a digitálne výukové metódy. Preto od prvého okamžiku premýšľame nad rozmanitými požiadavkami užívateľov a staráme sa o to, aby ste mohli prejsť do úplnej prevádzky podľa plánu. V spoločnosti DELTA nájdete skúseného partnera, ktorý vždy bude stáť na Vašej strane a bude dozerať na bezproblémový priebeh celého procesu – vrátane vybavovania schválení od jednotlivých zainteresovaných strán.

Vstupní prostory kampusu Ekonomické univerzity ve Vídni

IT & VR podľa Vášho priania

Digitalizácia už nie je v oblasti vzdelávania žiadnou teoretickou skúškou – už dávno bola zavedená do praxe a priniesla veľa otázok, na ktoré je potrebné si odpovedať. Požiadavky na domáce vzdelávanie, e-learning a ďalšie podobné prístupy sú na vzostupe. Spoločnosť DELTA Vám ponúka potrebnú infraštruktúru na bezdrôtovú počítačovú sieť vo forme WLAN Hubs, spoluprácu v cloudovom prostredí, ktoré využijeme ako úložisko projektových dát a vďaka tomu spoločne plánujeme každý krok projektu spolu s Vami v 3D modely BIM. Komplikácií sa nemusíte obávať ani v prípade, že vznikne potreba flexibilne a rýchlo upraviť požiadavky : zásluhou rozšírenej reality „Augmented Reality“ a 3D okuliarov si môžete celú modernú vzdelávaciu budovu prejsť ešte predtým, než bude položený základný kameň na stavenisku a ľahko definovať, čo je potrebné v procese ďalšieho plánovania a projekcie ešte upraviť.

Vědecký park Johannes Kepler University, budova 4 a 5, Linz, Rakousk

Projektová videá

Názory a hodnotenie zákazníkov

Logo ORF

ORF

Za celý projektový tím spoločnosti Media Location ORF by sme spoločnosti DELTA radi poďakovali za doterajšiu úspešnú spoluprácu. Počas nej sme sa presvedčili, že keď máte kompetentného a skúseného partnera, tak aj veľmi zložitý projekt výstavby môžete zvládnuť včas a v rámci rozpočtu – a to aj za nepriaznivých podmienok. Spoločnosť DELTA vždy načúvala našim obavám a proaktívne premietala naše požiadavky do implementácie. V spoločnosti DELTA sa kladie veľký dôraz na partnerskú spoluprácu a ocenenie všetkých ľudí zapojených do projektu. Vďaka tomu sa ľahšie nachádzajú riešenia aj v obzvlášť náročných fázach projektu a rastie spoľahlivosť a dôvera v rámci tímu. Sme radi, že spoločnosť DELTA máme na svojej strane. Je spoľahlivá a aktívne nás podporuje.

FH Wr Neustadt Logo

FH Wr. Neustadt

Spoločnosť DELTA zverené projektové úlohy zvládla s rozvahou a vytrvalosťou a vytvorila inovatívny vzdelávací areál. Jej prístup mal značne pozitívny vplyv na tímovú kultúru. Spoločnosť DELTA projekt riadila spoľahlivo a flexibilne a správne určovala priority dôležitých faktorov pri každodennej práci celého tímu. Pritom sa sústredila na partnerskú spoluprácu a motiváciu jednotlivcov. Vďaka vysokému nasadeniu, profesionálnemu prístupu, odbornosti a skvelej tímovej práci bol tento projekt aj navzdory nepriaznivým okolnostiam zásluhou spoločnosti DELTA úspešne dokončený.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.