Oblasti

Zdravotníctvo

Aj pre Vás vytvoríme atraktívne zdravotnícke zariadenie – s využitím inovácií, tímovej spolupráce a skúseností.

Zdravotnícke zariadenia sú našou srdcovou záležitosťou

S nami máte pevnú pôdu pod nohami – vďaka modernému spôsobu plánovania s využitím BIM, ktorý zaistí nielen hospodárnu prevádzku, ale tiež predvídateľné náklady a časovú os realizácie výstavby celého projektu. V snahe vytvoriť pre Vás a Vašich pacientov moderné a atraktívne zdravotnícke zariadenia sa sústredíme na spoluprácu založenú na partnerstve, budúcnosti a predovšetkým na ľuďoch, ktorí sú najdôležitejším elementom v zdravotníctve. Zatiaľ, čo my sa postaráme o plánovanie a výstavbu, Vy sa ďalej môžete plne sústrediť na svoju starostlivosť o zdravie pacientov. Je potrebné v rámci Vášho projektu zaistiť ochranu historických pamiatok, vybudovať komplikované operačné sály a vyhovieť špeciálnym nárokom pacientov? Spoločnosť DELTA Vám poskytne overené technické know-how, ktoré implementujeme s chirurgickou presnosťou.

Bild: Franziskusspital_Foto Lisa Rastl

Služby DELTA sú spojením digitalizácie s bohatými skúsenosťami

Vysoký počet referencií týkajúcich sa ako nových stavieb, tak prestavieb realizovaných v oblasti súkromného aj verejného sektora je dôkazom našej odbornosti a bezpečia Vašich investícií. Medzi našich zákazníkov patria aj niektoré cirkevné rády. Presne totiž vieme, aké požiadavky je potrebné splniť – a to aj v prípade, že stavbu budú užívať rôzne skupiny ľudí. Naši experti sú často postavení pred veľmi komplikované výzvy, medzi ktoré patrí prestavba bez prerušenia prevádzky. Ako by povedali zdravotníci, pracujeme bez celkovej anestézie a staráme sa o to, aby v priebehu rekonštrukcie všetko mohlo fungovať bez zásadných zmien – samozrejme pri dodržaní všetkých hygienických predpisov. Na našom zozname úspešne dokončených projektov a spokojných zákazníkov nájdete výskumné laboratóriá, sály s magnetickou rezonanciou a projekty s vysokými nárokmi na komplexné IT.

Bild: Diakonissen Linz_Foto Erich Sinzinger-l

Projektová videá

Názory a hodnotenie zákazníkov

St. Josef KH Logo

Nemocnica sv. Jozefa, Viedeň

Stavebnou realizáciou nášho projektu nastavujeme kurz pre nadchádajúce desaťročie. Stavebnou realizáciou nášho projektu nastavujeme kurz pre nadchádajúce desaťročie. Keď však máte projektovú kultúru založenú na partnerstve, dokážete sa bez konfliktov vysporiadať aj s nevyhnuteľnými nedorozumeniami a prekonať neočekávané prekážky – všetci skrátka potiahnu za jeden povraz. Preto si veľmi vážime projektový management, ktorý je naladený na našu vlnu a dokáže sa konštruktívne vysporiadať s faktickými a medziľudskými výzvami. Spoločnosť DELTA je pre nás tým pravým partnerom, ktorý presne takýto prístup ponúka.

Logo Františkánska nemocnica, Viedeň

Františkánska nemocnica, Viedeň

Kompetentný, všestranný a kooperatívny tím je jedným z najdôležitejších predpokladov úspešného projektu. Veľmi nás teší, že vďaka spoločnosti DELTA práve taký tím už niekoľko rokov máme na našej strane.

Logo_Nemocnica Milosrdných sestier, Ried

Nemocnica Milosrdných sestier, Ried

Nová budova s trojuholníkovým pôdorysom je krásna na pohľad a zásadným spôsobom zmenila celkový vzhľad našej nemocnice. Pacienti aj personál si pochvaľujú množstvo svetla a príjemné prostredie na našej novej operačnej sále aj v budove pre ambulantnú starostlivosť.

Diakonická klinika, Linz_Logo

Diakonická klinika, Linz

Spoločnosť DELTA implementovala naše želania týkajúce sa architektúry a nasmerovania projektu tým najlepším možným spôsobom. Spoľahlivým a kompetentným managementom sa postarala o to, že boli dodržané termíny a náklady.