News

Spustili sme novú aplikáciu „Datenpool App“. Všetky dáta o projekte kdekoľvek a kedykoľvek.

nová inovatívna aplikácia Datenpool pre stavebné projekty

Datenpool ponúka nielen inovatívny software, ale tiež štyridsať rokov overené know-how v oblasti riadenia stavebných projektov. Toto know-how preverila samotná DELTA Group na svojich nespočetných stavebných projektoch, ktoré úspešne riadi od roku 1977 v Rakúsku, Čechách, na Slovensku a Ukrajine.

Od tejto chvíle je Datenpool užívateľom k dispozícii tiež ako plne funkčná aplikácia a je možné sa k nej ľahko prihlásiť prostredníctvom smartphonu bez ohľadu na to, či sa nachádzate na stavenisku alebo v kancelárii: všetky dáta o projekte sú k dispozícii. Aplikáciu Datenpool je možné stiahnuť z App Store pre iOS a Android.

Výhody pre vás, užívateľov

Najväčšou výhodou novej aplikácie je nekomplikovaný a pohodlný prístup k potrebným dokumentom a súvisiacim dátam. Rýchlosť je tiež jednou z kľúčových funkcií aplikácie: napríklad ak užívatelia rýchlo potrebujú konkrétny plán budovy či výkres z projektovej dokumentácie, je možné ho okamžite vyhľadať v tejto aplikácii a jednoducho zobraziť priamo na mobilnom telefóne. Premyslený design aplikácie tiež umožňuje jej intuitívne použitie a jednoduchá štruktúra pomáha užívateľom sa rýchlo zorientovať.

Naši odborníci na IT technológie a digitalizáciu zo sesterskej spoločnosti DELTA Netconsult neustále pracujú na vývoji novej aplikácie Datenpool a adaptujú jej prostredie tak, aby plne reagovala na priania a potreby svojich užívateľov.

Funkcia

Táto aplikácia umožňuje prístup k vášmu projektu do digitálneho softwaru Datenpool, ale aj zobrazenie informácií priamo na smartphone. Užívateľ je tak schopný veľmi rýchlo a ľahko nájsť všetky požadované dokumenty. Aplikácia ponúka rôzne možnosti filtrovania pre vyhľadávanie (zložky, tagy, textové vyhľadávanie atď.). Nová aplikácia má tiež ďalšie funkcie, ako je schválenie pracovného postupu, odosielanie a prijímanie správ, funkcia komentárov a mnoho ďalšieho.

Ak Vás digitálna forma riadenia stavebných projektov zaujala, viac sa dozviete TU.

Ak máte akékoľvek konkrétne otázky týkajúce sa aplikácie Datenpool, obráťte sa na našich expertov: Ing. Adama Chloupka, prípadne Mag. Arnolda Kollera.

Ing. Adam Chloupek, project manager DELTA Group

Ing. Adam Chloupek
Projektový manager
telefón: +420 568 800 814
mail: chloupek@delta-cz.com

Mag. Arnold Koller, projektový manažer DELTA Group

Mag. Arnold Koller
Key Account Manager
telefón: +43 50-756-310
mail: arnold.koller@delta.at

najnovšie príspevky

12. októbra 2022

BIM vo fáze správy budovy: 4. diel nášho podcastu BIM AKO FENOMÉN

BIM a jeho väzby na Facility Management. V čom sú integrované dáta z BIM modelu investorovi prínosom? Je to téma, ktorá je skutočne zatiaľ na počiatku objavovania prínosov a možností? Aký je vzťah medzi softvérmi Facility Managementu a BIM? Kedy je potrebné v BIM projektovaní myslieť na požiadavky Facility Managementu?...

Mehr

17. augusta 2022

Bytové domy Hagibor Alfa a Beta skolaudované, sprevádzala ich DELTA

Projekt bytových domů Hagibor vyrostl v oblasti žádaných rezidenčních čtvrtí Vinohrady a Strašnice, na konci Vinohradské třídy v blízkosti stanice metra Želivského a tramvají. V přímém sousedství se nachází rozsáhlý sportovní areál. Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí, další nabídka služeb, obchodů, kaváren a restaurací je plánovanou přímou součástí projektu. ...

Mehr
Werknutzungsbewilligung lt. Vereinbarung, 2021

22. júla 2022

Materská škôlka Negrellistraße: Holistický koncept priestoru pre deti

Mesto Wels zadalo výstavbu materskej škôlky na ulici Negrellistrasse o rozlohe 1.500 m². Architekti spoločnosti DELTA dokázali počas procesu formovania konceptu presvedčiť veľmi funkčným a identitu formujúcim dizajnom. Unikátny dizajn pre deti a zamestnancov, rovnako ako dlhodobo udržateľný spôsob projektovania, sú typickými charakterovými rysmi tohoto projektu....

Mehr