News

Spustili sme novú aplikáciu „Datenpool App“. Všetky dáta o projekte kdekoľvek a kedykoľvek.

nová inovatívna aplikácia Datenpool pre stavebné projekty

Datenpool ponúka nielen inovatívny software, ale tiež štyridsať rokov overené know-how v oblasti riadenia stavebných projektov. Toto know-how preverila samotná DELTA Group na svojich nespočetných stavebných projektoch, ktoré úspešne riadi od roku 1977 v Rakúsku, Čechách, na Slovensku a Ukrajine.

Od tejto chvíle je Datenpool užívateľom k dispozícii tiež ako plne funkčná aplikácia a je možné sa k nej ľahko prihlásiť prostredníctvom smartphonu bez ohľadu na to, či sa nachádzate na stavenisku alebo v kancelárii: všetky dáta o projekte sú k dispozícii. Aplikáciu Datenpool je možné stiahnuť z App Store pre iOS a Android.

Výhody pre vás, užívateľov

Najväčšou výhodou novej aplikácie je nekomplikovaný a pohodlný prístup k potrebným dokumentom a súvisiacim dátam. Rýchlosť je tiež jednou z kľúčových funkcií aplikácie: napríklad ak užívatelia rýchlo potrebujú konkrétny plán budovy či výkres z projektovej dokumentácie, je možné ho okamžite vyhľadať v tejto aplikácii a jednoducho zobraziť priamo na mobilnom telefóne. Premyslený design aplikácie tiež umožňuje jej intuitívne použitie a jednoduchá štruktúra pomáha užívateľom sa rýchlo zorientovať.

Naši odborníci na IT technológie a digitalizáciu zo sesterskej spoločnosti DELTA Netconsult neustále pracujú na vývoji novej aplikácie Datenpool a adaptujú jej prostredie tak, aby plne reagovala na priania a potreby svojich užívateľov.

Funkcia

Táto aplikácia umožňuje prístup k vášmu projektu do digitálneho softwaru Datenpool, ale aj zobrazenie informácií priamo na smartphone. Užívateľ je tak schopný veľmi rýchlo a ľahko nájsť všetky požadované dokumenty. Aplikácia ponúka rôzne možnosti filtrovania pre vyhľadávanie (zložky, tagy, textové vyhľadávanie atď.). Nová aplikácia má tiež ďalšie funkcie, ako je schválenie pracovného postupu, odosielanie a prijímanie správ, funkcia komentárov a mnoho ďalšieho.

Ak Vás digitálna forma riadenia stavebných projektov zaujala, viac sa dozviete TU.

Ak máte akékoľvek konkrétne otázky týkajúce sa aplikácie Datenpool, obráťte sa na našich expertov: Ing. Adama Chloupka, prípadne Mag. Arnolda Kollera.

Ing. Adam Chloupek, project manager DELTA Group

Ing. Adam Chloupek
Projektový manager
telefón: +420 568 800 814
mail: chloupek@delta-cz.com

Mag. Arnold Koller, projektový manažer DELTA Group

Mag. Arnold Koller
Key Account Manager
telefón: +43 50-756-310
mail: arnold.koller@delta.at

najnovšie príspevky

Masterplan Klinikum Freistadt Baustart

18. júna 2024

Začiatok výstavby hlavného plánu „Freistadt Clinic“ s komplexným balíkom služieb od DELTA Group

Naša architektonická divízia Delta Pods Architects a DELTA stavebný manažment (riadenie výstavby) sú zodpovedné za architektonické plánovanie všetkých fáz služieb, ako aj za projektový manažment, statické plánovanie, stavebnú fyziku, požiarnu ochranu a v ďalšej fáze výstavby (novostavba) za certifikáciu „ „aktívny v oblasti klímy“. “....

Mehr
Campus Krems Eröffnung

18. júna 2024

Vernisáž: Rozšírenie Campusu Krems

Prístavba kampusu Krems bola otvorená 3. júna 2024. Celkovo tu vzniklo 23 laboratórnych miestností, 140 kancelárií a 14 seminárnych miestností pre tri univerzity (Univerzita pre ďalšie vzdelávanie Krems - IMC Krems University of Applied Sciences - Súkromná univerzita Karla Landsteinera pre zdravotné vedy). DELTA bola zodpovedná za riadenie projektu od roku 2018, počnúc štúdiou uskutočniteľnosti, až do mája 2024. Na otvorení sa v mene projektového tímu zúčastnili Martin Lechner, Jasmine Lutzer a Thomas Gruber....

Mehr

12. júna 2024

DELTA otvára novú kanceláriu v Prahe v máji 2024

Skupina DELTA otvorila 23. mája 2024 novú kanceláriu v Prahe, priamo na rieke Vltava. Prítomní boli početní zástupcovia skupiny DELTA z pobočiek v štyroch krajinách. Jeden z najdlhších medzinárodných záväzkov spoločnosti DELTA je v Českej republike, kde skupina DELTA pôsobí už 30 rokov s veľmi širokým portfóliom služieb....

Mehr