News

Úspešné výberové konanie na zhotoviteľa prevádzkového areálu spoločnosti Zeppelin SK s.r.o., fáza výstavby zahájená!

Aj napriek pandemickej situácii sme úspešne dokončili fázu výberového konania na generálneho dodávateľa nového prevádzkového areálu spoločnosti Zeppelin SK s.r.o. v Bratislave v lokalite Triblavina a teraz v marci sa plynule presúvame do fázy výstavby.

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o., ktorá je súčasťou koncernu Zeppelin GmbH a zároveň vedúcou firmou na trhu stavebných, pozemných a lomových strojov známych pod značkou CATERPILLAR sa rozhodla na základe úspešnej spolupráce na Ukrajine, osloviť slovenskú sestru skupiny DELTA Group, do úlohy partnera, ktorý ju teraz sprevádza vo fáze manažmentu výberového konania a celkovej koordinácie a riadenia výstavby tohto nového prevádzkového areálu v Bratislave.

Nový prevádzkový areál Zeppelin SK s.r.o. bude slúžiť ako hlavné zázemie tejto spoločnosti na Slovensku a zahŕňa administratívnu časť vrátane kontaktnej zákazníckej zóny, požičovne  stavebných strojov, skladu náhradných dielov, servisné boxy a ďalšie exteriérové technické objekty vrátane umývacej linky.

DELTA v rámci projektového manažmentu, riadenia nákladov a technického dozorovania stavby bude zodpovedať pri príprave a realizácii nového prevádzkového areálu Zeppelin SK s.r.o. za oblasť dodržiavania kvality a stanových nákladov, rovnako ako aj za dodržiavanie BOZP na stavenisku.

Erik Štefanovič, konateľ DELTA Group SK tuto spolupráci komentuje slovami: „Naše spoločnosti pri spolupráci spájajú dve veľmi silné hodnoty, ktorými sa vo svojom podnikaní riadia, a síce vysoká orientácia na klienta a tiež na kvalitu poskytovaných produktov a služieb.

Ing. Peter Bancík, konateľ Zeppelin SK s.r.o. sa k našej doterajšej spolupráci vyjadril takto: „V našej spolupráci by som vyzdvihol najmä precíznosť v práci s dátami a analytické schopnosti tímu DELTA Group SK, ktoré sa výrazne podpísali na výsledku organizácie výberového konania. Vďaka profesionálnemu prístupu spoločnosti DELTA, detailnému a analytickému riadeniu tendra sa nám podarilo dosiahnuť všetky naše finančné i kvalitatívne ciele, ktoré sme si spoločne stanovili na začiatku“.

„Vážime si dôveru, ktorú do nás Zeppelin SK s.r.o. vkladá a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu na  tomto projekte“: komentoval na záver Ing. Marián Kupka, prokurista DELTA Group SK, ktorý je zároveň projektovým manažérom tohto projektu.

Detailnejšie informácie o tomto zaujímavom stavebnom projekte sa dozviete TU

vizualizácia novej budovy pre spoločnosť Zeppelin SK

najnovšie príspevky

Budova DOCK IN FOUR v Praze

24. augusta 2021

Kancelárska budova DOCK IN FOUR z vtáčej perspektívy

V júni minulého roku sme úspešne dokončili a odovzdali investorovi spoločnosti CRESTYL túto budovu. Aj napriek reštriktívnym opatreniam sa náš projektový manažment osvedčil. Tento rok v lete už boli dokončené aj relaxačné plochy a odpočinková zóna, ktorá tvorí „vnútorné zelené námestie“ tejto administratívnej budovy. Poďte sa pozrieť na celkový pohľad na budovu DOCK IN FOUR, ktorú sme zdokumentovali v nasledujúcom videu....

Mehr
Logo Autodesk Revit a DELTA Group

24. augusta 2021

Patríme medzi Autodesk Certified Professional!

Teší nás, že ďalší z našich kolegov úspešne získal oficiálnu odbornú certifikáciu „Certifikovaný profesionál pre Revit Architecture“. Tím projektantov DELTA sa tak rozšíril o ďalšieho, ktorý má pokročilé zručnosti v modelovacom programe Revit a dokáže riešiť pre svojich klientov aj skutočne zložité výzvy v stavebných projektoch. ...

Mehr
Nová prodejna nábytku ASKO

30. júna 2021

Ďalší stavebný projekt pre ASKO nábytok úspešne dokončený

Projektový manažment DELTA opäť nesklamal. V sobotu 29. mája 2021 sa uskutočnilo slávnostné otvorenie 12. predajne ASKO nábytok v sprievode firmy DELTA. Tentokrát to bolo v meste Havířov v Českej republike. ASKO nábytok alebo ASKO Invest Tschechien s.r.o. je už našim stálym dlhodobým klientom. Na jeho ceste expanzie a rekonštrukcie predajní s nábytkom ich sprevádzame už od roku 2002....

Mehr