News

Úspešné výberové konanie na zhotoviteľa prevádzkového areálu spoločnosti Zeppelin SK s.r.o., fáza výstavby zahájená!

Aj napriek pandemickej situácii sme úspešne dokončili fázu výberového konania na generálneho dodávateľa nového prevádzkového areálu spoločnosti Zeppelin SK s.r.o. v Bratislave v lokalite Triblavina a teraz v marci sa plynule presúvame do fázy výstavby.

Spoločnosť Zeppelin SK s.r.o., ktorá je súčasťou koncernu Zeppelin GmbH a zároveň vedúcou firmou na trhu stavebných, pozemných a lomových strojov známych pod značkou CATERPILLAR sa rozhodla na základe úspešnej spolupráce na Ukrajine, osloviť slovenskú sestru skupiny DELTA Group, do úlohy partnera, ktorý ju teraz sprevádza vo fáze manažmentu výberového konania a celkovej koordinácie a riadenia výstavby tohto nového prevádzkového areálu v Bratislave.

Nový prevádzkový areál Zeppelin SK s.r.o. bude slúžiť ako hlavné zázemie tejto spoločnosti na Slovensku a zahŕňa administratívnu časť vrátane kontaktnej zákazníckej zóny, požičovne  stavebných strojov, skladu náhradných dielov, servisné boxy a ďalšie exteriérové technické objekty vrátane umývacej linky.

DELTA v rámci projektového manažmentu, riadenia nákladov a technického dozorovania stavby bude zodpovedať pri príprave a realizácii nového prevádzkového areálu Zeppelin SK s.r.o. za oblasť dodržiavania kvality a stanových nákladov, rovnako ako aj za dodržiavanie BOZP na stavenisku.

Erik Štefanovič, konateľ DELTA Group SK tuto spolupráci komentuje slovami: „Naše spoločnosti pri spolupráci spájajú dve veľmi silné hodnoty, ktorými sa vo svojom podnikaní riadia, a síce vysoká orientácia na klienta a tiež na kvalitu poskytovaných produktov a služieb.

Ing. Peter Bancík, konateľ Zeppelin SK s.r.o. sa k našej doterajšej spolupráci vyjadril takto: „V našej spolupráci by som vyzdvihol najmä precíznosť v práci s dátami a analytické schopnosti tímu DELTA Group SK, ktoré sa výrazne podpísali na výsledku organizácie výberového konania. Vďaka profesionálnemu prístupu spoločnosti DELTA, detailnému a analytickému riadeniu tendra sa nám podarilo dosiahnuť všetky naše finančné i kvalitatívne ciele, ktoré sme si spoločne stanovili na začiatku“.

„Vážime si dôveru, ktorú do nás Zeppelin SK s.r.o. vkladá a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu na  tomto projekte“: komentoval na záver Ing. Marián Kupka, prokurista DELTA Group SK, ktorý je zároveň projektovým manažérom tohto projektu.

Detailnejšie informácie o tomto zaujímavom stavebnom projekte sa dozviete TU

vizualizácia novej budovy pre spoločnosť Zeppelin SK

najnovšie príspevky

vizualizácia novej budovy pre spoločnosť Zeppelin SK

25. marca 2021

Úspešné výberové konanie na zhotoviteľa prevádzkového areálu spoločnosti Zeppelin SK s.r.o., fáza výstavby zahájená!

Aj napriek pandemickej situácii sme úspešne dokončili fázu výberového konania na generálneho dodávateľa nového prevádzkového areálu spoločnosti Zeppelin SK s.r.o. v Bratislave v lokalite Triblavina a teraz v marci sa plynule presúvame do fázy výstavby....

Mehr
vstupne lobby administratívnej budovy

08. marca 2021

Päť trendov, čo konkrétne nás v kanceláriách budúcnosti čaká

,,Budúcnosť kancelárskej práce je hybridná. Je to už rok, čo sú firmy nútené riešiť kombináciu home office a štandardnej práce z kancelárie podľa toho, ako sa zrovna pandemická situácia vyvíja v danej krajine. Pandémia úplne premenila formu riadenia projektov, ľudí, projektových tímov, vrátane spôsobu kancelárskej práce a je potrebné na to reagovať’’ , hovorí na úvod tejto témy architekt Adam Cifra z architektonickej kancelárie DELTA Group Slovensko. ...

Mehr
LSSC – Budova pre výrobu farmaceutických účinných látok  - DELTA PODS

01. marca 2021

Architektúra pre zdravotníctvo: Ponaučenie z pandémie

Nie je to tak dávno, čo sa debaty ohľadom sektoru zdravotníctva točili predovšetkým okolo nákladov. Súčasná pandémia však veľa nemocníc v západných krajinách dohnala až na úplnú hranicu možností a ukázala, že dôležitejší než financie je bezchybne fungujúci zdravotnícky systém. ...

Mehr