News

Nová ambulancia pre MUDr. Yildirim a jeho malých pacientov

Iba v priebehu 5 týždňov bola prebudovaná hlavná praktická ambulancia pre deti a mládež – MUDr. Yildirima. Projektanti DELTA mali od prvej chvíle jasný cieľ : vytvoriť priateľské prostredie pre optimálnu liečbu detí v čo najkratšom čase. 

Potom, ako sa zatvorili dvere na ordinácii pre detských pacientov, zahájil projektový tím DELTA intenzívne rekonštrukčné práce. Prestavba priestoru ambulancie bola úspešne ukončená len za 5 týždňov od jej začiatku. V tom čase nebola ordinácia úplne zatvorená, ale zostala naďalej dostupná pre deti, ktoré potrebovali naliehavo lekárske ošetrenie. K tomu prišla všadeprítomná Corona kríza, ktorá neuľahčila úradné postupy všetkým zúčastneným a vyžadovala si veľkú flexibilitu celého projekčného tímu. Zatiaľ čo detská ambulancia bola otvorená ihneď ako to bolo možné, stavebné práce vo vedľajších miestnostiach boli postupne dokončené počas siedmych týždňov.

Aj napriek rekonštrukčným prácam prebiehajúcim počas bežnej prevádzky a extrémne krátkej dobe výstavby sa podarilo dodržať nielen nákladovú garanciu, ale aj termín otvorenia ambulancie.

Rozhodujúcim bodom úspechu bolo, že predovšetkým firmy realizujúce prestavbu, boli v tomto krátkom čase trvania výstavby veľmi spoľahlivé a že medzi všetkými zúčastnenými panovala veľmi dobrá kultúra spolupráce. „Tým, že sme nespustili zo zreteľa spoločný cieľ a všetci účastníci projektu „ťahali za jeden povraz“, sme to dokázali zvládnuť“, popisuje vedúci plánovacieho tímu a architekt Tobias Ziegelmeyer.

pohľad na ambulanciu s pestrofarebnou bodkovanou stenou
detská ambulancia s obrázkami na stene
recepcia detskej ambulancie s farebnou dúhou na stene
detská ambulancia so sovičkou na stene

najnovšie príspevky

Team DELTA Ukraine, Dezember 2023.

12. februára 2024

DELTA Ukrajina: Prehľad o záväzkoch skupiny DELTA a výhľad na rok 2024

DELTA pôsobí na Ukrajine od roku 2006. Počas týchto rokov si spoločnosť v krajine vybudovala  silné zastúpenie, čím výrazne prispela do rôznych odvetí a prispôsobila sa vyvíjajúcemu sa trhu a sociálno-ekonomickým podmienkam....

Mehr
Parnigoni Evelyn, Geschäftsführerin Delta Baumanagement GmbH (Copyright Erich Sinzinger)

12. januára 2024

Rozšírenie manažmentového teamu v skupine DELTA o Evelyn Parnigoni

Evelyn Parnigoni bola 1. januára 2024 povýšená na manažment spoločnosti Delta Baumanagement...

Mehr

27. októbra 2023

Sála Vltavskej filharmónie

...

Mehr