Oblasti

Nákupné a zábavné centrá

Rozsiahla sieť znalostí, flexibilná implementácia želaní klientov a vysoká úroveň zabezpečenia – to sú záruky Vášho úspechu pri spolupráci so spoločnosťou DELTA. A za tým si stojíme.

(Re)konštrukcia bez komplikácií so spoločnosťou DELTA

Plánovanie a kontrola novej výstavby či rekonštrukcie zábavných areálov, malých predajní aj veľkých nákupných centier sa riadi prísnymi harmonogramami – preto je úspech podmienený značnou dávkou flexibility. Spoľahlivú implementáciu je možné zaistiť partnerským projektovým managementom a výnimočným nasadením. Naši experti na prestavby počas prevádzky rýchlo reagujú na dynamické zmeny a nové požiadavky. Ak majú zabehnuté obchodné priestory fungovať bez obmedzenia predaja, bez toho, aby došlo k strate tržieb, je potrebné vypracovať detailný a sofistikovaný harmonogram prác a vykonávať stavebné práce v noci a cez víkendy. Okrem riadenia týchto činností sa naši stavební manažéri starajú tiež o komplexné monitorovanie nákladov týkajúcich sa klienta, vlastníka a prenajímateľa. To je zárukou hladkej spolupráce a dodržania termínu otvorenia.

Bild SCS - Referenz DELTA

Flexibilita ako výhoda

Je nevyhnutné kvôli ochrane pamiatok alebo zachovaniu otváracej doby predajne pracovať nepravidelne a za sťažených podmienok? Môže sa stať, že bude nutné urýchliť termín dokončenia oproti pôvodnému plánu? V spoločnosti DELTA máte toho správneho partnera, ktorý vyjde v ústrety všetkým Vašim požiadavkám. Ani IT infraštruktúra nepredstavuje žiadny problém. Naši experti sa postarajú o dokonalú realizáciu všetkých funkcií, zabezpečenie a konektivitu vo Vašej budove.

Ave_Plaza_Quelle_Delta

Projektová videá

Názory a hodnotenie zákazníkov

Billa Logo

Billa

Obchodný reťazec BILLA spolupracuje so spoločnosťou DELTA už od roku 2012. Počas tejto doby sa spoločnosť DELTA osvedčila ako spoľahlivý partner, ktorý dokáže efektívne riešiť všetky problémy súvisiace s výstavbou a rekonštrukciou predajní BILLA. Musíme vyzdvihnúť sústavnú snahu spoločnosti DELTA o rozvoj a dokonalú realizáciu, ochotu hľadať odpovede aj na tie najkomplikovanejšie otázky a v neposlednom rade jej vyspelé metódy a inovatívne prístupy.

H&M Logo

H&M

Radi by sme tímu spoločnosti DELTA poďakovali za skvelú profesionálnu spoluprácu pri modernizácii našej predajne. Ani nutnosť zachovania prevádzky nemala žiadne negatívne dopady na kvalitu, rozpočet či termín dokončenia. Tím spoločnosti DELTA rovnako veľmi pohotovo reagoval na neočakávané stavebné komplikácie a rýchle úpravy projektu.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.