Spoločné dátové prostredie stavebných projektov

DIGITÁLNÍ DATOVÉ PROSTŘEDÍ STAVEBNÍCH PROJEKTŮ

Spoločné dátové prostredie stavebných projektov Datenpool

Spoločné dátové prostredia stavebných projektov, ako napríklad Datenpool, sú pre úspešný projektový management nepostrádateľné. Platforma Datenpool bola vyvinutá na riadenie stavebných projektov a jej úlohou je zaistiť spoľahlivú distribúciu dokumentov a čo najefektívnejšiu komunikáciu. Základom tejto platformy je centrálny server s prístupom na internet, ktorý všetkým účastníkom zapojeným do procesu slúži ako platforma na výmenu dokumentov a kontrolu plánov.

Datenpool-App

Datenpool: ľahko, bezpečne, efektívne.

Datenpool je jediná platforma na trhu, ktorá v sebe kombinuje know-how získané v priebehu viac ako 40 rokov praxe a skúseností v stavebníctve spolu s najnovšími informačnými technológiami. Preto vám zaistí optimálnu podporu pri profesionálnej implementácii Vašich projektov. Vďaka našim rozsiahlym odborným skúsenostiam Vám poskytneme optimálnu podporu počas všetkých fáz projektu a ponúkneme Vám komplexné poradenstvo týkajúce sa stavebných procesov v rámci Vášho projektu.

Platforma Datenpool ponúka pestrú škálu funkcií na zaistenie konzistentného projektového riadenia, pričom všetky tieto funkcie vychádzajú z dlhoročných skúseností s managementom stavebných projektov. Hlavné prínosy platformy pre Váš projekt:

  • Štruktúrovaná archivácia
  • Inteligentné vyhľadávanie
  • Konfigurovateľné pracovné postupy
  • Konzistentná správa verzií
  • Efektívna komunikácia
  • Kompletná dokumentácia spĺňajúca legislatívne požiadavky

Aplikácia Datenpool

Prostredie Datenpool je dostupné tiež ako funkčná aplikácia, vďaka ktorej môžete pristupovať k projektovým dátam zo svojho smartphonu – jednoducho, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. K dispozícii sú rôzne filtre, s ktorých pomocou ľahko a rýchlo získate prístup k potrebným dokumentom a plánom. K vytvoreniu optimálnej dátovej štruktúry potom môžete použiť zložky a kľúčové slová. Jednou zo špeciálnych funkcií novej aplikácie Datenpool je kontrola a schvaľovanie pracovných postupov. Samozrejme nechýba ani funkcia ako úprava správ a pridávanie komentárov k dokumentom a plánom.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa digitálnej platformy Datenpool, obráťte sa nás!

 

 

datenpool.at
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.